Jadwiga Wiśniewska: mieliśmy z mężem swoją miłość i swój potencjał

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 11:32
- Pewnie nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie to, że mam ogromne wsparcie męża - mówi w audycji "Nieznani znani" eurposłanka PiS. 
Audio
  • Jadwiga Wiśniewska o sobie (Nieznani znani/Jedynka)
Jadwiga Wiśniewska
Jadwiga Wiśniewska Foto: jadwigawisniewska.pl

Jadwiga Wiśniewska podkreśla, że mąż ma takie same poglądy polityczne jak ona i też jest członkiem PiS, ale chociaż nie angażuje się politycznie, bardzo ją wspiera. - Wsparcie w domu jest bardzo istotne. Mąż jest moim pierwszym doradcą i pierwszym krytykiem - zaznacza. 

- Jeśli można mówić, że jestem w jakimś stopniu silna, to dlatego, że nie wyszłam z domu, w którym mnie rozpieszczano. Dorabialiśmy się z mężem od zera. Mieliśmy siebie nawzajem, swoją miłość i swój potencjał. Dom, który wybudowaliśmy to nasz dom i ogród, który stworzyliśmy to nasz ogród. Idziemy przez życie razem i wiem, że obok mnie jest mężczyzna, któremu można zaufać i na którym mogę się oprzeć. Dom to takie miejsce, gdzie czujemy się absolutnie u siebie, absolutnie bezpiecznie. To takie miejsce, do którego niewielu wpuszczam - zdradza europosłanka. 

Dlaczego Jadwiga Wiśniewska wybrała studia pedagogiczne? Jak trafiła do polityki? Jak wspomina dzieciństwo? Gdzie poznała swojego męża? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani" 

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska

Gość: Jadwiga Wiśniewska (europoseł PiS)

Data emisji: 19.05.2019

Godzina emisji: 15.07

kh/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Apel: uważam się za polityka lokalnego

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2019 16:20
- Będąc w opozycji nie wystarczy tylko krytykować. Trzeba się przygotowywać do tego, żeby za jakiś czas wziąć pełną odpowiedzialność - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Apel, poseł Kukiz'15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Szumowski: chciałem być fizykiem

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 13:20
Minister zdrowia i uznany kardiolog nie miał w rodzinie lekarskich wzorców. Matka była polonistką, ojciec inżynierem, a on chciał robić karierę naukową jako fizyk. Lekarzem został, bo nikt go do tego nie namawiał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jadwiga Emilewicz: jesień to będzie czas na refleksje

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2019 16:00
- To, co zaczerpnęłąm z domu to energia witalna i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami - mówi w audycji "Nieznani znani" minister przedsiębiorczości i technologii.
rozwiń zwiń