A. Pociej: w telewizji śniadaniowej byłem ekspertem od tematów, które dotyczą życia

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 13:03
Aleksander Pociej poza tym, że jest senatorem PO i byłym adwokatem, to może pochwalić się także udziałem w popularnych programach talk show. W radiowej Jedynce opowiedział m.in. o swoich poglądach politycznych oraz obecności w telewizji śniadaniowej.
Audio
  • Rozmowa z Aleksandrem Pociejem o jego życiu (Nieznani znani/Jedynka)
Aleksander Pociej
Aleksander PociejFoto: Polskie Radio

Aleksander Pociej powiedział w audycji "Nieznani znani", że jego poglądy są centrowe i przyjazne ludziom. - Zawsze uważałem, że zgoda i znalezienie wspólnego "środka" są najważniejsze - przyznał gość Jedynki.

Senator PO przez lata był adwokatem, ale zdecydował, że będzie pełnił funkcję senatora. - Jeśli coś się w życiu robi dobrze i ludzie to doceniają, to większość z nas osiąga na pewnym etapie stan wypalenia zawodowego - przyznał polityk, dodając, że dzięki objęciu senatorskiej funkcji poznał wielu interesujących ludzi, których "pewnie nie poznałby będąc nadal adwokatem".

Gość Jedynki wystąpił w różnych popularnych programach typu talk show, takich jak np. "Rozmowy w toku" czy "Sędzia Anna Maria Wesołowska". - Byłem prekursorem Anny Marii Wesołowskiej i uważam, że warto zapytać obywateli, co im ten program dał - przyznał Aleksander Pociej, podkreślając, że takie programy mają charakter edukacyjny i są potrzebne społeczeństwu. - W telewizji śniadaniowej byłem ekspertem od tematów, które dotyczą życiowych problemów, takich jak np. rozwód czy podział majątku - słyszymy. 

W którym momencie Aleksander Pociej uznał, że chce zajmować się polityką? W jakich filmach zagrał? Jak wyglądała jego współpraca ze Zbigniewem Religą? Dlaczego bronił posłanki Beaty Sawickiej? 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani"

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska

Gość: Aleksander Pociej (senator PO, były adwokat, aktor)

Data emisji: 21.07.2019

Godzina emisji: 15.08

K.A/D.S

Czytaj także

Wincenty Elsner: w dzisiejszych czasach politycznych chuliganów jest coraz więcej

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 22:05
- Byłem na kongresie Ruchu Palikota w Warszawie i spodobały mi się hasła tego ugrupowania. Nie uważam Palikota za chuligana politycznego. Niestety w dzisiejszej polityce takich politycznych chuliganów jest coraz więcej - powiedział w Polskim Radiu 24 Wincenty Elsner, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie i działalność prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2019 16:00
Czy polska polityka służy wyższym celom? Czy polscy politycy potrafią ze sobą rozmawiać? Jak w tym kontekście oceniać dziedzictwo prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Niektórzy jego dorobek chcą sprowadzić do budowy Muzeum Powstania Warszawskiego. Jak jest w istocie?
rozwiń zwiń