X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nieznani znani" - Daniel Obajtek

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 16:49
Gościem audycji "Nieznani znani" był Daniel Obajtek, polski menedżer, przedsiębiorca, samorządowiec, w przeszłości: wójt gminy Pcim, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, członek rady nadzorczej spółki LOTOS Biopaliwa i prezes grupy energetycznej Energa S.A., a obecnie prezes PKN Orlen.
Audio
  • Prezes PKN - Daniel Objatek (Nieznani znani/Jedynka)
Daniel Obajtek
Daniel ObajtekFoto: Tytus Żmijewski /PAP

Daniel Objatek w rozmowie z Małgorzatą Raczyńską - Weinsberg zdradził, że nigdy nie wypierał się, że był wójtem gminy oraz opowiedział jak niełatwym zadaniem jest praca w samorządzie. - Uważam, że rządzenie gminą, miastem większym lub mniejszym to nie tylko administracja, ale również biznes. Rozwija się gminy poprzez stworzenie warunków do biznesu. Oprócz bycia wójtem zarządzałem też średnią firmą, gdzie byłem kierownikiem i dyrektorem - dodał. 

Gość audycji zaznaczył również, że do pewnych funkcji, które wykonujemy w życiu, musi nas przygotować życie. - To nie jest kwestia wykształcenia czy umiejętności, tylko kwestia reagowania w codziennym życiu, bycia odpornym na  życie i mającym też doświadczenia życiowe - powiedział.

***

Daniel Obajtek został powołany na prezesa PKN Orlen 5 lutego 2018 roku i zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Jasińskiego. Pod jego kierownictwem PKN Orlen włączył się do rozwijania elektromobilności w Polsce budując sieć ładowarek na stacjach benzynowych. Od 2018 roku pełni także funkcję przewodniczącego Rady Polskiego Komitetu Olimpijskiego, gdzie odpowiada za partnerską współpracę mającą na celu rozwój polskiego sportu i ruchu olimpijskiego. W tym samym roku został członkiem Rady Programowej Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Jak rozpoczynała się kariera samorządowa prezesa Orlenu? Dlaczego tak naprawdę został wójtem? 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Nieznani znani 

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska - Weinsberg

Gość: Daniel Objatek (prezes PKN Orlen)

Data emisji: 11.08.2019

Godzina emisji: 15.09

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak