X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kawiarnia "Niepodległa. Miejsce spotkań" w Łazienkach

Mówimy o programie "Niepodległa" we wrześniu, w którego ramach w warszawskich Łazienkach została otwarta w czwartek (13.09)  kawiarnia "Niepodległa. Miejsce spotkań" oraz o Europejskiech Dniach Dziedzictwa.
Występ Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej podczas otwarcia przestrzeni kulturalnej Niepodległa. Miejsce spotkań, 13 września w budynku dawnej Herbaciarni na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
Występ Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej podczas otwarcia przestrzeni kulturalnej "Niepodległa. Miejsce spotkań", 13 września w budynku dawnej Herbaciarni na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w WarszawieFoto: PAP/Jacek Turczyk
O Audycji

Ponadto przypominamy nominowanych i zasady głosowania w plebiscycie Mistrz Mowy Polskiej, w Narodowym Czytaniu kolejny utwór z listy Antologii Niepodległości - "Pan Tadeusz", zapowiadamy rozpoczynający się 17 września 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Festiwal Skrzyżowanie Kultur, który rozpoczął się 16 września.

Przedstawiamy również premiery teatralne - Nowy Teatr w Warszawie "Polacy wyjaśniają przyszłość" w reżyserii Wojtka Ziemilskiego i Teatr na Woli "Irańska Konferencja" wg tekstu Iwana Wyrypajewa w jego reżyserii.

***

Tytuł audycji: Kultura przed snem w ramach pasma Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Anna Stempniak

Data emisji: 16.09.2018

Godzina emisji: 22.05

ag


Playlista