Wokalistka, influencerka czy pisarka? Wszystkie wcielenia Kasi Nosowskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2018 11:23
Przez lata kojarzona była z zespołem rockowym "Hey". Dzięki takim przebojom jak "Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było" czy "Mimo wszystko" podbiła serca fanów. Obecnie debiutuje jako pisarka. Od niedawna z powodzeniem prowadzi również konto na Instagramie, dzieląc się swoimi zabawnymi spostrzeżeniami. Kim dzisiaj jest Kasia Nosowska? 
Audio
  • Nowe wcielenie Katarzyny Nosowskiej (Kultura przy kawie/Jedynka)
Artystka przekonuje, że jej internetowa działalność jest bardzo przydatna
Artystka przekonuje, że jej internetowa działalność jest bardzo przydatnaFoto: Piotr Piorun/Polskie Radio

- Nie rozumiałam potrzeby komunikowania się ze światem w tej formie, ale zamieściłam pierwszy filmik. Nagle zaczęły pojawiać się komentarze. Ludzie pisali, że to jest zabawne, a po ciężkim dniu, wywołuje uśmiech na twarzy- wspomnia swoje instagramowe początki Kasia Nosowska.

Jak przyznaje, do eksperymentu namówiła ją przyjaciółka, aktorka Agata Kulesza. Dziś jej konto obserwuje ponad 236 tys. użytkowników.

Artyska przekonuje, że jej internetowa działalność, ukazująca w sposób często komediowy i ironiczny realia życia codziennego, jest bardzo przydatna. - Jeśli mogłabym coś takiego robić dla świata, bez napięcia, to jest to wspaniałe- dodaje.

Z owocnej serii humorystycznych filmików, zamieszczanych przez Kasię Nosowską, zrodził się również pomysł na książkę. Właśnie ukazał się pierwszy zbiór, pełen zabawnych komentarzy, historii i anegdot, zatytułowanych "A ja żem jej powiedziała".

Czego o wokalistce możemy dowiedzieć się z jej książki? Czy Kasia Nosowska na dobre pożegna się z twórczością muzyczną? Komu mówi "pass"? O tym w nagraniu audycji.


Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Katarzyna Nosowska

Data emisji: 26.05.2018

Godzina emisji: 5.05

kb/abi

Czytaj także

Krzysztof Gosztyła: jestem człowiekiem fikcji

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2018 22:08
- Lepiej się czuję w fikcji niż w realności - podkreślił w radiowej Jedynce aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawskie Targi Książki. Z książką przez życie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 16:00
Na Warszawskie Targi Książki, które trwają od 17 do 19 maja, przybyło 800 wystawców z 32 krajów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Autor "Kobiety w oknie" nie podgląda ludzi

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2018 12:00
38-letnia psycholog - Anna Fox nie wychodzi z domu. Popijając codziennie merlota, podgląda sąsiadów i tym samym staje się świadkiem pewnego zdarzenia. Tak rozpoczyna się wciągający i popularny na całym świecie thriller psychologiczny pt. " Kobieta w oknie".  Napisał go Amerykanin A. J. Finn, który zadebiutował na rynku wydawniczym.
rozwiń zwiń