X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień Ojca. Jak to jest być tatą?

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 11:34
- Nie wiadomo, jak to jest być tatą, bo jak jest się tatą, to nie ma czasu, żeby się nad tym zastanawiać - mówi w audycji "Kultura przy kawie" aktor Paweł Królikowski, tata pięciorga dzieci. 
Audio
  • Dziś Dzień Ojca. Jak to jest być tatą? (Kultura przy kawie/Jedynka)
Paweł Królikowski
Paweł KrólikowskiFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

- Jak się jest panem, który dopiero zostanie tatą, to człowiek może na ten temat rozmaite teorie wygłaszać, ale jak się zaczyna być tatą, to kończą się teorie i zaczyna się praktyka - mówi gość Martyny Podolskiej. 

- To jest taka materia, która jest jak atmosfera, jak woda dla ryb, jak dla nas powietrze. To jest coś takiego, dzięki czemu się żyje, dlaczego się żyje. Czasami trudno złapać oddech, ale w moim przypadku nadaje to mojemu życiu oddech i sens - podkreśla Paweł Królikowski. - Bycie tatą to ogromne szczęście, skarb, a skarbu należy strzec - dodaje. 

Czy zdaniem Pawła Królikowskiego łatwiej być tatą starszych dzieci czy młodszych? Jak aktor wspomina własne dzieciństwo? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Paweł Królikowski (aktor, tata)

Data emisji: 23.06.2018

Godzina emisji: 5.05

kh

Czytaj także

Pawła Domagały najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2018 05:05
Jakie mamy wspomnienia z dzieciństwa? Punktem wyjścia do wspomnień jest płyta "1984", na której Paweł Domagała wraca pamięcią do dzieciństwa. Płyta ukaże się w listopadzie.
rozwiń zwiń