X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wieczór Trzech Króli" w lubelskim teatrze

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 17:00
W przeddzień święta Trzech Króli wraz z reżyserem Łukaszem Kosem opowiadamy o premierze "Wieczoru Trzech Króli" Wiliama Szekspira w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie.
Audio
  • "Wieczór Trzech Króli" w lubelskim teatrze (Kultura przy kawie / Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Mario Lisovski/Shutterstock

 „Wieczór Trzech Króli” to komedia napisana w 1600 roku. Nie ma w niej odwołania do Święta Trzech Króli, tytuł prawdopodobnie zawdzięcza temu, że miała swoją premierę w wieczór poprzedzający to święto.

- Teatr jest spotkaniem - mówi Łukasz Kos, reżyser spektaklu "Wieczór Trzech Króli". - Myślę, że teatr elżbietański to ostatni teatr w dziejach, który łączył wszystkie warstwy społeczne - opowiada. - Ludzie teatru mają marzenie o teatrze, którzy nas jednoczy - dodaje.

W audycji wybieramy się także na premierę filmu "Zabawa zabawa" w reżyserii Kingi Dębskiej. Planujemy także kulturalny grafik na najbliższy tydzień i cały styczeń.

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Łukasz Kos (reżyser teatralny)

Data emisji: 5.01.2019

Godzina: 5.05

kwh

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jeremi Przybora - arystokrata słowa i manier

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2018 12:49
Nie tylko Starszy i Jeszcze Starszy Pan, ale także twórca teatrzyku radiowego "Eterek", cyklu audycji "Divertimento" i Memuarów, dla którego Mistrzami słowa byli Boy Żeleński i Konstanty Ildefons Gałczyński – niezrównany Jeremi Przybora przy okazji 103. rocznicy urodzin towarzyszył sobotniej "Kulturze przy kawie". 
rozwiń zwiń