X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Danuta Szaflarska. Bez wolności nie ma twórczości

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 13:38
Festiwal "Śleboda/Danutka" w Lublinie powstał na cześć nieżyjącej już aktorki - Danuty Szaflarskiej, która uznawała wolność za najwyższą wartość w sztuce. Jak wygląda program festiwalu i czym może zaskoczyć swoich gości?
Audio
  • W audycji m.in rozmowa z pomysłodawcom festiwalu "Śleboda/Danutka" (Kultura przy kawie/Jedynka)
Danuta Szaflarska
Danuta SzaflarskaFoto: PAP/Radek Pietruszka

W audycji pomysłodawca festiwalu, który opowiada o tym, jakie atrakcje będą czekały na gości, którzy przybędą na miejsce i do kogo jest skierowany program. - Kto z licealistów oglądał tak wybitne dzieła, jak chociażby "Tango" Mrożka? Myślę, że niewielu. Zaprezentujemy także słynne "Ranczo", w którym Danuta Szaflarska miała przyjemność występować. Festiwal kierujemy także do młodego pokolenia, a te tytuły, które wymieniłem, to zaledwie kropla w morzu atrakcji wydarzenia - zapewnia dyrektor artystyczny.

Przypomnimy także, jak doszło do rozwiązania kultowej grupy The Beatles, o tym jak wyglądają kulisy zaskakującej sztuki "Ekspedycja" Teatru Telewizji oraz przedstawiamy kulturalne propozycje na weekend.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Data emisji: 2.02.2019

Godzina: 5.09

K.A/abi


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wyzwolenie" Stanisława Wyspiańskiego

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 15:00
W Teatrze Polskim w Warszawie trwają próby do spektaklu "Wyzwolenie" na podstawie dramatu Stanisława Wyspiańskiego. - Zagadnienie wolności jest takim tematem, który trzeba podejmować. Dotyczy to zarówno wolności artysty, jak i wolności człowieka w zwykłym, ludzkim rozumieniu - mówi Anna Augustynowicz, reżyserka przedstawienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wania, Sonia, Masza i Spike" na deskach Teatru Polonia

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2019 13:41
Wania i jego adoptowana siostra Sonia, rodzeństwo w średnim wieku, dzielą dom po rodzicach w Bucks County w Pensylwanii. W idyllicznej scenerii domu na wzgórzu na tarasie z pięknym widokiem na staw popijają poranną kawę. Mają imiona bohaterów Czechowa nadane przez rodziców – entuzjastów teatru. Wania i Sonia nigdy nie musieli dorosnąć. Opiekowali się teraz już zmarłymi rodzicami, nie mają pracy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Zieliński: uchwycenie równowagi jest bardzo ważne

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 14:06
W "Kulturze przy kawie" aktor Wojciech Zieliński opowiada o najnowszych wyzwaniach, o tym, dlaczego chętniej wybiera "kolorowe" role oraz o poszukiwaniu życiowej równowagi.
rozwiń zwiń