X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przed galą wręczenia Orłów 2019

Dwa dni przed uroczystą galą wręczenia Polskich Nagród Filmowych (gala 25.03) opowiadamy o nominowanych filmach i ich twórcach.
Janusz Gajos w filmie Kamerdyner
Janusz Gajos w filmie "Kamerdyner"Foto: Next Film / mat promocyjne
O Audycji

Znamy już laureata Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2019 za osiągnięcia życia. Został nim reżyser i scenarzysta Krzysztof Zanussi.

W audycji poziom tegorocznych Orłów ocenia Prezydent Polskiej Akademii Filmowej Dariusz Jabłoński. O swoich wrażeniach z nominacji opowiadają Janusz Gajos (laureat Orła 2016 i nominowany do tegorocznej nagrody), Anna Radwan (nominowana do Orła 2019), Filip Bajon i Aleksandra Konieczna (nominowana do Orła 2019), a Roma Gąsiorowska zdradza za kogo trzyma kciuki.

Posłuchaj całej audycji.

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Goście: Dariusz Jabłoński (prezydent Polskiej Akademii Filmowej), Janusz Gajos (aktor), Anna Radwan (aktorka), Filip Bajon (aktor, piosenkarz), Aleksandra Konieczna (aktorka), Roma Gąsiorowska (aktorka)

Data emisji: 23.03.2019

Godzina: 5.05

ag

Playlista
  • ANIA DĄBROWSKA - Poskładaj Mnie
  • TEXAS - Say What You Want
  • JOHN NEWMAN - Come & Get It