Maria Sobocińska gościem "Kultury przy kawie"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2019 05:05
Pochodzi ze znanej, artystycznej rodziny. Jej dziadkami byli: operator filmowy Witold Sobociński oraz aktor Bohdan Mikuć. Zadebiutowała u Wojciecha Smarzowskiego w filmie "Wołyń".
Audio
Aktorka Maria Sobocińska w roli Mary Lee podczas próby medialnej spektaklu Fantazja polska Macieja Wojtyszki w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego w Teatrze Ateneum w Warszawie
Aktorka Maria Sobocińska w roli Mary Lee podczas próby medialnej spektaklu „Fantazja polska” Macieja Wojtyszki w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego w Teatrze Ateneum w WarszawieFoto: PAP/Rafał Guz

W najbliższym czasie zobaczymy ją w dwóch dużych rolach - w filmie "Pan T" w reż. Marcina Krzyształowicza oraz nieco później, w filmie "Wszystko dla mojej matki" w reż. Małgorzaty Imielskiej.

O tych produkcjach, ale także o pasji do fotografii i nowym projekcie teatralnym opowiada Maria Sobocińska.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Maria Sobocińska (aktorka)

Data emisji: 14.12.2019 r. 

Godzina emisji: 5.06

ag

 

Zobacz więcej na temat: aktorzy Martyna Podolska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aktorzy o filmie "Pech to nie grzech"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2018 16:00
W dzisiejszej "Kulturze przy kawie" rozmawiamy z obsadą komedii romantycznej "Pech to nie grzech" reżyserii Ryszarda Zatorskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co dzisiaj oznacza bycie gwiazdą?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 13:22
Od czwartku (4.07) trwa 24. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Do nadmorskiego kurortu zjechali się wszyscy zaproszeni artyści. Dzisiaj o godz. 21 odbędzie się uroczysta gala odsłonięcia odciśniętych dłoni. Co w dzisiejszych czasach oznacza bycie gwiazdą? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawianka, która uwielbia Kraków

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 14:40
W kinach od 15 sierpnia można oglądać komedię kryminalną "Na bank się uda". W jedną z filmowych ról wcieliła się Paulina Gałązka, aktorka na co dzień znana ze spektakli w Teatrze Ateneum, jak również z filmów "Juliusz", "Kobieta sukcesu"  czy serialu "Drogi wolności". Dlaczego aktorka z Warszawy uwielbia Kraków i czy jest to spowodowane rolą w najnowszym filmie?
rozwiń zwiń