Magdalena Lamparska: szczęście jest nieskomplikowane

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2020 05:05
Swoim pozytywnym myśleniem, energią, pasją do podróżowania, zaraża innych. Do tego działa w Fundacji Gerlsy. Aktorka Magdalena Lamparska pomimo pandemii nie zwalnia tempa i sięga po swoje kolejne marzenia. W "Kulturze przy kawie" opowiedziała m.in. o szczęściu, które stara się przyciągać swoim myśleniem. 
Magdalena Lamparska
Magdalena LamparskaFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

Wspomnienia z wakacji

Aktorka ten letni, wakacyjny czas spędza w Polsce, w gronie najbliższych osób. Jak sama mówi, wakacje te będą dla niej niezapomniane. - Nigdy tak dużo nie zobaczyłam w Polsce. Jest to przepiękny kraj i przede wszystkim ciesze się, że mogłam spędzić wakacje w moich rodzinnych stronach, pokazać synkowi gdzie się wychowywałam - zaznacza Magdalena Lamparska - To była dla mnie taka sentymentalna podróż - dodaje. 


Posłuchaj
50:42 2020_08_22 05_06_02_PR1_Kultura_przy_kawie.mp3 Magdalena Lamparska: szczęście jest nieskomplikowane (Kultura przy kawie/Jedynka)

 

W rozmowie z Martyną Podolską podkreśla, że każdy z nas powinien "odrobić lekcje z koronawirusa" i zastanowić się do jakich refleksji skłania nas obecna sytuacja. - Możemy patrzeć na to w negatywny sposób, ponieważ wiele osób straciło zatrudnienie lub musiało zlikwidować swoje firmy. Jednak mimo wszystko możemy popatrzeć na to z tej dobrej strony. Moje życie zawodowe się trochę zmieniło, ale za to udało mi się pogłębić relację z synem i może jakby nie było epidemii to mogłoby mnie ominąć coś bardzo ważnego w jego życiu - zauważa. 


Szczęście jest nieskomplikowane 

Na pytanie jak udaje się jej budować szczęście rodzinne Magdalena Lamparska odpowiada, że bardzo prosto. - Szczęście jest bardzo nieskomplikowane, jest czymś wewnętrznym, nie można sprawić, żeby ktoś był szczęśliwy za kogoś innego, to indywidualna praca - mówi. - Ja mam wszystko, bo mam szczęśliwą i zdrową rodzinę. Nic więcej nie potrzeba - dodaje aktorka. 

Dobrze się kłamie? 

Już 28 sierpnia będziemy mogli premierowo zobaczyć ją w spektaklu "Dobrze się kłamie" na nowej warszawskiej scenie Spektaklove (ul Otwocka 14 w Warszawie). Na scenie obok Magdaleny Lamparskiej będziemy mogli zobaczyć wybitnych aktorów, m.in. Szymona Bobrowskiego, Bartłomieja Topę, Katarzynę Kwiatkowską czy Anitę Sokołowską. 


- To jest fantastycznie skonstruowana sztuka - mówi Magdalena Lamparska. - Intryga polega na tym, że towarzystwo spotyka się na kolacji i wpadają na świetny pomysł, żeby czytać wszystkie sms-y na głos oraz rozmawiać przez telefon w trybie głośnomówiącym, więc każdy wie o swoich sekretach - zdradza. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Magdalena Lamparska 

Data emisji: 22.08.2020 r. 

Godzina emisji: 5.06

ans 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wspólnota mieszkaniowa" w Och-Teatrze. Jaką sąsiadką jest Agnieszka Więdłocha?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2020 07:00
- Chyba nie jestem taką najgorszą sąsiadką - powiedziała w audycji "Kultura przy kawie" aktorka Agnieszka Więdłocha. W tym tygodniu premierę miało przedstawienie "Wspólnota mieszkaniowa" w reżyserii Krystyny Jandy w warszawskim Och-Teatrze. Gość radiowej Jedynki gra w nim przewodniczącą, panią Zahradkovą.
rozwiń zwiń