X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reakcje na wszczęcie procedury przeciwko Polsce przez KE

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2017 12:28
Zła prasa Polski w Unii Europejskiej.
Audio
zdjęcie siedziby Komisji Europejskiej
zdjęcie siedziby Komisji EuropejskiejFoto: pixabay.com

Uruchomienie przez Komisję Europejską wobec Polski art.7 traktatu Unii Europejskiej spotkało się z różnymi reakcjami w krajach unijnych i poza Wspólnotą. W większości są to komentarze krytyczne wobec Polski. Głosy wspierające Polskę są bardzo rzadkie. Wicepremier Węgier Zsolt Semjen zapowiedział, że jego kraj obroni Polskę przed "niesprawiedliwym, pokazowym postępowaniem politycznym" i zawetuje decyzję przeciwko Polsce. Czechy postanowiły jeszcze poczekać z wydaniem opinii. Natomiast kraje zachodnie UE zapowiadają, że staną po stronie Komisji Europejskiej. Nie są także odosobnione zdania w państwach UE, że następne wypłaty środków pomocowych z Unii Europejskiej powinny być uzależnione od przyjęcia przez Warszawę zaleceń Komisji Europejskiej.


Tytuł audycji: Euranet Plus - Europejskie Menu
Prowadzi: Paweł Lekki, Marta Januszewska, R. Małkiewicz
Data emisji: 21.12.2017
Godzina emisji: 12:28