X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

UE wobec wyborów prezydenckich w Czechach

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 12:32
UE tematem kampanii wyborczej w Czechach.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

W Czechach rozpoczyna się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Jednym z tematów kampanii przedwyborczej był stosunek kandydatów do Unii Europejskiej. Są dwie grupy kandydatów. Z jednej strony urzędujący prezydent Miloš Zeman, który okazał się politykiem bardzo kontrowersyjnym i sceptycznie podchodzącym do Unii Europejskiej. Krytykował UE m.in. za politykę wobec imigrantów. Z drugiej strony jest grupa kandydatów bardziej prozachodnich, którzy opowiadają się za aktywnym członkostwem Czech we Wspólnocie i NATO. W tej grupie jest największy rywal prezydenta Zemana - Jirzi Drahosz, były prezes Czeskiej Akademii Nauk. W drugiej turze wyborów miałby on dużą szansę na wygraną.


Tytuł audycji : Euranet Plus - Europejskie Menu
Prowadzi: Magdalena Skajewska, Henryk Szrubarz, I. Mirecka
Data emisji: 12.01.2018
Godzina emisji: 12:32