X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Unia Europejska zaniepokojona działaniami prezydenta Francji

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 12:50
Francuzi niezadowoleni z polityki rządu i Unii Europejskiej.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixbay

Większość Francuzów uważa, że Francja przeżywa kryzys społeczny – wynika z sondażu dziennika „Liberation”. Większość badanych uznała też, że prezydent Emmanuel Macron nie rozumie problemów społecznych. Francuzi narzekają na wysokie koszty utrzymania, rosnące nierówności społeczne i bezrobocie, które rząd miał ograniczyć. Mija rok od powstania w tym kraju ruchu ”żółtych kamizelek”, a na początek grudnia są zapowiadane wielkie demonstracje i strajki przeciwko reformie emerytalnej. W Paryżu demonstrują rolnicy, którzy uważają, że zostali zapomniani przez rząd i poszkodowani przez Unię Europejską. Tymczasem prezydent Emmanuel Macron „ucieka” w politykę zagraniczną; ma wielkie aspiracje na forum Wspólnoty, krytykuje NATO, blokuje akcesję Macedonii Północnej i Albanii, kontaktuje się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w sprawie rozmieszczenia rakiet w Europie. Co z tego może wyniknąć dla Wspólnoty?


Tytuł audycji: Euranet Plus - Europejskie Menu
Prowadzi: Paweł Lekki, Krzysztof Grzesiowski, Henryk Szrubarz
Data emisji: 28.11.2019
Godzina emisji: 12:50

Pobierz audycję

Pobierz licencję


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak