X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

UE podsumowuje szczyt NATO w Brukseli

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 18:20
Co szczyt NATO oznacza dla relacji UE i USA?
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

W Brukseli zakończył się dwudniowy szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego. Prezydent USA Donald Trump wypowiadał ostre słowa pod adresem kanclerz Angeli Merkel, upominając Niemcy oraz inne kraje Unii Europejskiej, że powinny sprawiedliwie dokładać się do kasy NATO. Donald Trump zarzucił także Niemcom zbyt bliskie związki z Rosją. Szczyt NATO pokazał, że dla Stanów Zjednoczonych to nie Unia Europejska jest partnerem po drugiej stronie Atlantyku, a poszczególne kraje. Donald Trump stara się mówić do konkretnych przywódców, nie traktując Wspólnoty jako całości. Wpływ na to może mieć pogłębiający się konflikt w wymiarze gospodarczym i handlowym między USA a Unią Europejską. Co to oznacza dla unijnej i natowskiej polityki obronności?


Tytuł audycji: Euranet Plus - Komentarz Europejski
Prowadzi: Agata Kasprolewicz, M. Żakowski
Gość: Marek Świerczyński z Polityki Insight
Data emisji: 12.07.2018
Godzina emisji: 18:20