X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Kiedyś ci o tym opowiem" - Magdalena Świerczyńska-Dolot

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2019 07:39
Kiedy rodzi się dziecko, chcemy, aby było zdrowe i idealne. Wyobrażamy sobie siebie w roli rodziców, marzymy, oczekujemy. A co, jeśli te marzenia nagle przyćmi szara, okrutna rzeczywistość? Jeśli zaczyna dziać się coś, co każe nam z wielkim hukiem spaść na ziemię?
Audio
  • "Kiedyś ci o tym opowiem" - Magdalena Świerczyńska-Dolot (Perły reportażu/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Piotr Adamowicz/shutterstock.com

Bardzo łatwo nam oceniać innych, podejmować za nich decyzje, mówić jak mają żyć. Zakazywać, nakazywać, ustalać sankcje prawne. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy to my jesteśmy postawieni w sytuacji, z której każde wyjście jest... złe.

Bohaterka reportażu Magdy Świerczyńskiej-Dolot dowiaduje się, że może urodzić chore dziecko. Co ma robić? Co myśleć? Jak zaufać losowi?

Reportaż "Kiedyś Ci o tym opowiem" mówi o czekaniu i przewrotności losu. To wreszcie uniwersalna opowieść o kondycji nas samych.

Reportaż  powstał w ramach stypendium im. Jacka Stwory. Opiekunem artystycznym była Janina Jankowska, zaś realizatorem dźwięku Jarosław Zorn.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym oprócz reportażu także rozmowa z autorką - Magdaleną Świerczyńską-Dolot.

***

Tytuł audycji: Perły reportażu 

Tytuł reportażu: "Kiedyś ci o tym opowiem"

Autor: Magdalena Świerczyńska-Dolot

Data emisji: 17.11.2019

Godzina emisji: 17.12

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Życie jest cudem" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 14:30
Choroba nowotworowa i ciąża to połączenie wyjątkowo abstrakcyjne. A jednak zdarza się coraz częściej. Z roku na rok wzrasta liczba zachorowań na nowotwory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W stronę horyzontu" - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2019 13:20
Kornela Morawieckiego wspominają jego współpracownicy z Solidarności Walczącej. Jakim był człowiekiem? Jakim przywódcą? Za co go cenili? 
rozwiń zwiń