X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jeden z najważniejszych festiwali muzyki etnicznej

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2018 15:01
W Barcicach nad Popradem między 30 sierpnia a 1 września odbędzie się jeden z najważniejszych festiwali muzyki etnicznej i bałkańskiej w Polsce - Pannonica Folk Festival. 
Audio
  • Jeden z najważniejszych festiwali muzyki etnicznej (Kiermasz pod kogutkiem/Jedynka)
Fragment plakatu reklamującego festiwal
Fragment plakatu reklamującego festiwalFoto: Mat.promocyjne

- Festiwal ma bardzo precyzyjnie zaprogramowany format muzyczny. Każda z edycji była programowa trochę inaczej. Pomysł wymagał weryfikacji, czy w ogóle znajdzie odbiorców. Kiedy zaczynaliśmy kilka lat temu, byliśmy pewni swoich pasji i zainteresowań i wiedzieliśmy, że ta muzyka jest nam szczególnie bliska, ale nie wiedzieliśmy, czy będzie wystarczającym zaproszeniem żeby przyjechać na festiwal - mówi organizatorka Pannonica Folk Festival, Ula Nowak. - Z każdą kolejną edycją próbowaliśmy pokazywać coraz więcej muzyki tradycyjnej ale również mieliśmy "headlinerów", którzy mimo iż pochodzą z tej niszy nisz jaką jest muzyka bałkańska, karpacka, panońska, są jednak rozpoznawalni na świecie - dodaje. W audycji także opowieści Józefa Brody. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

***

Tytuł audycji: Kiermasz pod kogutkiem

Prowadzi: Kuba Borysiak

Goście: Ula Nowak (organizator Pannonica Folk Festival) 

Data emisji: 19.08.2018

Godzina emisji: 5.05

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyka ludowa z festiwalu w Kazimierzu Dolnym

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2018 14:22
Pod koniec czerwca zakończył się 52. Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. W audycji powracamy do tej imprezy. Prezentujemy muzykę niektórych laureatów i rozmowy z nimi.
rozwiń zwiń