X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranne Rozmaitości 18.08.2015 r.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2015 09:32
W audycji m.in.: Praca dla znających języki - według analizy Pracuj.pl, w pierwszym półroczu 2015 roku wymóg znajomości języka obcego pojawił się w połowie wszystkich ogłoszeń o pracę opublikowanych na portalu.
Audio
Poranne Rozmaitości 18.08.2015 r.
Foto: Glowimages/East News


 W audycji także:

- Aktualności rolnicze.
- Susza. Biurokracja  opóźnia  udzielenie pomocy - rolnicy mówią o poważnych stratach w uprawach, a premier zapowiada pomoc.
- Ceny żywności rosną z powodu suszy, ale też spekulacji.
- Kierunek skandynawski w centrum zainteresowania  poznańskich studentów. Filologia szwedzka najpopularniejszym kierunkiem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.
- Polski rynek potrzebuje więcej pracowników. Dzięki wzrostowi gospodarczemu, poprawie koniunktury i wyjściu niektórych branż z kryzysu, pracodawcy w znacznie mniejszym stopniu redukują zatrudnienie niż w latach poprzednich.
- Eksport i import ryb - Polska potęgą w rybołówstwie nie jest, ale eksportuje produkty rybne za 1,400 mld zł i może więcej.
- Aktualności ekonomiczne.

Prowadzący: Dariusz Kwiatkowski

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak