X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranne Rozmaitości 20.02.2016 r.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2016 08:25
W audycji m.in.: Mikroprzedsiębiorcy cenią e-administrację, ale z niej nie korzystają. Tylko 3,5% dorosłych Polaków ma konto w ePUAP, czyli systemie ułatwiającym korzystanie z usług e-administracji.
Audio
E-administracja
E-administracjaFoto: Pixabay

W audycji także:   

- Aktualności rolnicze.
- Rolnicy też dywersyfikują produkcję i nadążają za trendami. Rolnik z Pomorskiego zajął się produkcją super zdrowych olejów lnianych.
- W woj. leszczyńskim jest coraz dramatyczniejsza sytuacja w rzekach, jeziorach, zbiornikach retencyjnych i na polach. Powodem jest susza.
- Polscy młodzi naukowcy opracowali technologię, która pomoże w upowszechnianiu paneli słonecznych i ekologicznej energii oraz w rozwoju nowoczesnej elektroniki.
- Lokalizacja, przyjazna atmosfera i… darmowe Wi-Fi -  te czynniki są najistotniejsze dla Polaków w obiekcie zakwaterowania podczas delegacji.
- Opóźnienia trudne do nadrobienia - Włodzimierz  Ehrenhalt, wiceprezes Stowarzyszenia Energetyki Odnawialnej o skutkach odroczenia wejścia w życie najważniejszych przepisów znowelizowanej ustawy o OZE.
- Aktualności ekonomiczne.

Prowadzący: Dominik Olędzki

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak