X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranne Rozmaitości 27.02.2016 r.

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2016 08:10
W audycji m.in.: E-bilety znakiem czasu; Polacy kupują ich coraz więcej. Wartość internetowego rynku sprzedaży biletów na imprezy, wydarzenia kulturalne i sportowe rośnie.
Audio
Należy zapoznać się prawem, dotyczącym e-handlu
Należy zapoznać się prawem, dotyczącym e-handluFoto: Glow Images

W audycji także:   

- Aktualności rolnicze.
- Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych dla dwóch Polaków.
- Fachowcy od inwigilacji pilnie poszukiwani. Na świecie byli agenci służb specjalnych znajdują zatrudnienie w biznesie. W sektorze finansowym szpiegują konkurencję, ale także kolegów z pracy. A jak to działa w Polsce?
- Będą konieczne przesiewy pszenicy i rzepaku. Woj. kujawsko-pomorskie jest wśród województw najbardziej poszkodowanych w następstwie styczniowych wymarznięć, gdy był mróz, a zabrakło śniegu.
- Czy Warta  doda blasku Poznaniowi, czyli jak rzeka może pomóc w rozwoju miasta. Praga, Toruń czy Wrocław - to miasta, które świetnie wykorzystują swoje rzeki.
- Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zapowiedział zwiększenie wydatków na służbę zdrowia do 6 proc. PKB w najbliższych kilku latach. Tymczasem już dziś na zdrowie przeznaczamy od 6,5 do 7,5 proc. PKB. Gdzie zatem ma wzrosnąć finansowanie służby zdrowia?
- Aktualności ekonomiczne.

Prowadzący: Dariusz Kwiatkowski

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak