X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranne Rozmaitości 22.03.2016 r.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 10:16
W audycji m.in.: Światowy Dzień Wody. Wody pitnej brakuje setkom milionów ludzi na całym świecie. Polska nie jest krajem szczególnie zasobnym w wodę, warto więc ją oszczędzać.
Audio
Poranne Rozmaitości 22.03.2016 r.
Foto: Glow Images/East News

 W audycji także:

- Aktualności rolnicze.
- Żywieckie śniadanie wielkanocne w Mroczy, w powiecie nakielskim, organizowane przez  Miejsko-Gminny Dom Kultury i Koła Gospodyń Wiejskich.
- Aktualne problemy branży mięsnej. Po raz kolejny ta branża organizuje w Polsce cykl imprez „Wielkanoc – mięsne święta”.
- Wiatraki to opłacalna inwestycja. Znaczenie  budowy elektrowni wiatrowych dla gminy Łańcut.
- Odstawmy samochody. Po Polsce jeździ blisko 20 milionów aut. Czy Polacy są mentalnie „przyspawani” do samochodów i jakie korzyści - poza zdrowotnymi - możemy mieć z odstawiania na jakiś czas własnych czterech kółek?
- Ochrona powietrza w Polsce będzie finansowana. To jeden z priorytetów  Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, obok ochrony wód i racjonalnej gospodarki odpadami.
- Aktualności ekonomiczne.

Prowadzący: Dariusz Kwiatkowski

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak