X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wilk i owca

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 14:04
Hodowcy owiec domagają się odstrzału wilków, chociaż są pod ochroną.
Audio
Wilk i owca
Foto: Chris Muiden/WikipediaCC

Hodowcy owiec domagają się odstrzału wilków, chociaż te są pod ochroną. Co roku setki owiec pada ich ofiarą. Ekolodzy mają pomysł jak pozbyć się problemu i nie łamać prawa. Szczegóły w rozmowie z Pawłem Średzińskim z WWF.

Ponadto w programie:

- Serwis informacyjny.

- Trwa sezon połowu troci:  Zapraszamy do posłuchania rozmowy z Karolem Zacharczykiem, wędkarzem i publicystą.

-  Szach i mat: W Przysieku w województwie Kujawsko Pomorskim odbędą się mistrzostwa w szachach rolników. Skąd zainteresowanie tą dyscypliną sportu? Szczegóły zdradza Marek Borowski, wiceprezes Krajowej Rady Izb Rolniczych.

- Produkty naturalne: Coraz częściej sięgamy po produkty wytwarzane metodami tradycyjnymi, bo cenimy żywność bez konserwantów i sztucznych barwników. Zwiększający się popyt ne te produkty może być szansą dla małych i srednich producentów. Więcej w rozmowie z prof. Agnieszką Wierzbicką z SGGW.

- Olej rzepakowy: Rusza kampania promująca olej rzepakowy. Nie cieszy się taką popularnością jak oliwa z oliwek albo olej sloneczników, ale pod wieloma względami jest od nich lepszy. Posłuchaj rozmowy z Lechem Kępczyńskim, prezesem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Oleju.

- Moje, twoje, nasze: reportaż Marty Miller.

Poranne rozmaitości rolnicze poprowadziła Elzbieta Szczerbak.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak