Majka Jeżowska: czuję się dobrze w swojej roli

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 16:08
Kolorowe stroje, zabawne sukienki... Majka Jeżowska jest kojarzona głównie z muzyką tworzoną dla dzieci. W kolejnej audycji "Jestem jaka jestem" artystka opowiedziała o tym, jak czuje się w roli odtwórczyni piosenkek dla najmłodszych.
Audio
  • Już taka jestem: Majka Jeżowska (Cztery pory roku/Jedynka)
Majka Jeżowska
Majka JeżowskaFoto: wojciech kusiński

W rozmowie z Jolantą Fajkowską opowiada, że ze względu na odgrywaną przez siebie sceniczną rolę często była pomijana przy zaproszeniach na duże imprezy muzyczne czy biznesowe.

- Teraz czuję się dobrze w swojej roli, choć jeszcze dziesięć lat temu powiedziałabym, że jestem zaszufladkowana, że odizolowało mnie to od reszty show biznesu. Wszyscy podlegamy jakiemuś zaszufladkowaniu. To zawsze jest troszeczkę niesprawiedliwe, bo oprócz śpiewania dla dzieci i z dziećmi robiłam także inne rzeczy. Teraz uważam, że to jest duże szczęście mieć taką szufladkę, w której nie ma nikogo - jestem tylko ja - mówiła piosenkarka.

Jaka jest współczesna Majka Jeżowska? Czy jej wizerunek sceniczny to nadal kolorowe kokardy i sukienki w groszki? Zapraszamy do wysłuchania nagrania

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Majka Jeżowska (piosenkarka, autorka tekstów)

Data emisji: 28.09.2017

Godzina emisji: 10.45

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku"

ac/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Magda Steczkowska: przy mężu czuję się sobą

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 17:51
- Moje inspiracje muzyczne pochodzą z życia. Nowy utwór "Maska" jest o moim mężu, czyli człowieku, przy którym czuję się naprawdę sobę - mówi wokalistka, Magda Steczkowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Soyka: duchowo jestem zdecydowanie jazzmanem

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2017 14:37
- Muzykiem improwizującym i pulsującym. Nerw mojej muzyki jest z tego korzenia jazzowego - powiedział w radiowej Jedynce Stanisław Soyka.
rozwiń zwiń