X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kacper Kuszewski: aktorstwo to bardzo niesprawiedliwy zawód

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2017 14:32
- Wszystkim młodym ludziom, którzy chcą zdawać do szkoły teatralnej, zawsze powtarzam, że powinni się naprawdę dobrze zastanowić - powiedział w radiowej Jedynce aktor.
Audio
  • Kacper Kuszewski o sobie i o aktorstwie (Już taki jestem/Jedynka)
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Można mieć predyspozycje, dużą wrażliwość, autentyczny talent i nie odnieść sukcesu. I odwrotnie - czasami ten sukces odnoszą ludzie, co do których talentu można mieć jakieś wątpliwości, ale akurat tak im się życie potoczyło. Bardzo niesprawiedliwy zawód, który często nie odwzajemnia miłości - wskazał Kacper Kuszewski.

Może są jakieś powody, dla których jednak warto? Rozmówca Jolanty Fajkowskiej zwrócił uwagę, że w tym zawodzie można poczuć wolność.

- Gdy jest już po premierze, gdy już reżyser się nie wtrąca, człowiek wychodzi na scenę i jest sam na sam z widownią. Wszystkie światła i oczy są skierowane na niego. Przez chwilę ma poczucie, że wszystkie sznurki są w jego ręku i to, gdzie on zaprowadzi siebie i widzów, zależy tylko od niego - wyjaśnił.

- Jestem kimś zupełnie innym niż Marek Mostowiak - podkreślił Kacper Kuszewski. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której gość Jedynki opowiedział o swojej roli w serialu "M jak miłość".

***

Tytuł audycji: "Już taki jestem" w paśmie "Cztery pory roku"

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Kacper Kuszewski (aktor, wokalista)

Data: 11.10.2017

Godzina emisji: 9.48

kk/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grażyna Łobaszewska i jej "czarny" głos

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2017 14:28
Kiedyś nazywano ją polską Aretą. Jej głos brzmi podobnie jak czarnoskórych wokalistów. Wokalistka nie odcina się od tego rodzaju muzyki, ale ostatnio coraz więcej wykonuje utworów białych jazzmanów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Rozenek: w aktorstwie, jak w malarstwie - technika jest potrzebna

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 11:02
- Jeżeli aktor ma dobrą technikę, a do tego jest utalentowany i wrażliwy, to szanse na to, że zbuduje rolę, która jest wyjątkowa rosną - podkreślił w radiowej Jedynce aktor.
rozwiń zwiń