Michał Bajor: odłożyłem zawód aktorski do szuflady

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 14:42
- W teatrze trzeba być karnym, pokornym, oddanym reżyserowi, dyrekcji, koleżankom i kolegom - mówi artysta w rozmowie z Jolantą Fajkowską. 
Audio
  • Michał Bajor: odłożyłem zawód aktorski do szuflady (Już taki jestem/Cztery pory roku/Jedynka)
Michał Bajor
Michał BajorFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Ja z tego wyleciałem, bo się rozbisurmaniłem przez estradę, która pozwala na pewnego rodzaju niezależność. I nie tylko tę ekonomiczną, ale pozwala też na myślenie o sobie oraz nieposiadanie nad sobą dyrektora, który jest bardzo w teatrze ważny a bez poddania się mu nie ma zespołu, sztuki ani teatru - podkreśla Michał Bajor. - Zagrałem wiele fajnych ról u wielu wspaniałych reżyserów, ale odłożyłem zawód aktorski do szuflady - dodaje.

O co Michał Bajor poprosiłby dobrą wróżkę? Kto był dla niego w dzieciństwie "pierwszy po rodzicach"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: "Już taki jestem" w paśmie "Cztery pory roku"

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Michał Bajor (aktor, piosenkraz)

Data: 9.11.2017

Godzina emisji: 10.44

kh/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Borkowski - aktor dzięki mamie

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2017 14:00
- Moja mama kochała teatr, od dziecka prowadziła mnie do opery, choć ja zupełnie nie wiedziałem, o co w niej chodzi - mówił w rozmowie z Jolantą Fajkowską aktor Jacek Borkowski. Artysta przyznaje, że to pasja jego mamy zaczęła "układać jego zawodową drogę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Zelt - wzloty i upadki aktora

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 12:00
- Mój dziadek siłował się na rękę z Dymszą, znał się z Mieczysławą Ćwiklińską, kolegował się blisko z Jerzym Pichelskim, przedwojennym amantem kinowym, przystojniakiem. Dziadek sam nie był aktorem, ale znał się z tymi ludźmi - mówi Piotr Zelt w rozmowie z Jolantą Fajkowską. 
rozwiń zwiń