X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieznana twarz Janusza Strobla

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 15:00
- Wielu rzeczy w życiu żałuję, ale najbardziej niedokończonych rozmów z moim ojcem - mówi muzyk w audycji Jolanty Fajkowskiej "Już taki jestem".
Audio
Janusz Strobel
Janusz StrobelFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Janusz Strobel wspomina, że jego ojciec miał nieprawdopodobny dar i wiedzę związaną z muzyką, "z tajemnicą, jaką ona niesie".

- I nie do końca chyba go wysłuchałem. Z perspektywy lat, jak dzisiaj do pewnych spraw dochodzę, myślę, że doszedłbym do tego znacznie wcześniej, gdybym był bardziej otwarty na wiedzę, doświadczenie, mądrość i miłość innych ludzi w stosunku do mojej osoby - zdradza gość Jedynki.

Jaki był najbardziej wzruszający moment w życiu Janusza Strobla? Jak poznał swoją żonę? Dlaczego ze wszystkich instrumentów wybrał gitarę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

"Już taki jestem" to cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Janusz Strobel (gitarzysta, kompozytor)

Data emisji: 21.11.2017

Godzina emisji: 9.44

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tadeusz Chudecki: chciałem być księdzem albo kioskarzem

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 13:30
- Moje dzieciństwo jakoś nie utkwiło mi w pamięci aż tak, jak całe moje dalsze życie - mówi aktor w audycji Jolanty Fajkowskiej z cyklu "Już taki jestem" emitowanej w ramach "Czterech pór roku".
rozwiń zwiń