Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 14:25
- Cokolwiek by się nie działo gdzieś po drodze, to zawsze i tak wracałam do muzyki - mówi artystka w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem". 
Audio
  • Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze (Już taka jestem/Cztery pory roku/Jedynka)
Kasia Cerekwicka w studiu radiowej Jedynki
Kasia Cerekwicka w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Katarzyna Cerekwicka zdradza, że talent odkryła dzięki mamie. - Mama śpiewała mi piosenki, kołysanki, uczyła mnie śpiewać, grać na flecie - mówi piosenkarka.

- Były w moim życiu momenty, kiedy żałowałam, że poszłam ścieżką muzyczną, ale teraz jestem w momencie takiej samoświadomości, kiedy wiem, czego chcę, czego zawsze w życiu szukałam. Śpiew to dla mnie coś więcej niż tylko praca. To jest moje powietrze, którym oddycham - podkreśla rozmówczyni Jolanty Fajkowskiej. - Kiedyś myślałam, że brakuje mi przebojowości. Teraz wiem, że czasami taka długa droga do sukcesu daje większą satysfakcję, niż sukces osiągnięty szybko - dodaje.

Jak Katarzyna Cerekwicka trafiła do szkoły samochodowej? Dlaczego rok 2017 był dla niej wyjątkowy? Za kim tęskni? Jakich mężczyzn lubi? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

"Już taki/taka jestem" to cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Katarzyna Cerekwicka (piosenkarka)

Data emisji: 5.12.2017

Godzina emisji: 9.49

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh/kk

Czytaj także

Nula Stankiewicz: miłość jest tym, co nas napędza

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 15:42
- Muzyka to wypadkowa talentu, miłości, pasji, siły przebicia oraz trochę szczęścia i umiejętności - mówi artystka w audycji Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem".
rozwiń zwiń