"Niektórzy tęsknią za młodością. Ja chcę, żeby było tak, jak jest"

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 14:43
- Mój głos zawsze wyróżniał się swoim brzmieniem, ale nie sądziłam, że śpiewanie stanie się moim zawodem - mówi Lidia Stanisławska w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Jestem jaka jestem".
Audio
Lidia Stanisławska
Lidia StanisławskaFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Lidia Stanisławska mówi, że do dziś zastanawia się, czy warto być artystą. - Zawód ten z jednej strony daje możliwość poznawania ciekawych ludzi, cały wachlarz doznań, który być może innym jest niedostępny, zachwyt ludzi, kolorowe życie. Daje dużo ciekawych i barwnych elementów, ale jednocześnie żadnego poczucia bezpieczeństwa - zaznacza gość Jedynki.

Artystka podkreśla, że czuje się spełnioną i szczęśliwą osobą. - Niektórzy tęsknią za młodością, wspominają szczęśliwe czasy, a ja bym chciała, żeby było tak, jak jest - mówi.

Jaka była Lidia Stanisławska jako dziecko? Który utwór muzyczny jest jej najbliższy? Kogo z przeszłości chciałaby spotkać? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

"Już taki/taka jestem" to cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Lidia Stanisławska (piosenkarka, pisarka, felietonistka)

Data emisji: 7.12.2017

Godzina emisji: 9.46

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh/mg

Czytaj także

Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 14:25
- Cokolwiek by się nie działo gdzieś po drodze, to zawsze i tak wracałam do muzyki - mówi artystka w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem". 
rozwiń zwiń