Danuta Błażejczyk: jeśli coś ma się zdarzyć, to trzeba marzyć

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2017 13:46
- Mam szczęście do ludzi. Wszystko co złe, omija mnie. Jestem radosnym człowiekiem i chciałabym poprzez swoje piosenki i swoje teksty, dać ludziom wiarę w to, że mogą być szczęśliwi - mówi w rozmowie z Jolantą Fajkowską piosenkarka.
Audio
  • Danuta Błażejczyk: jeśli coś ma się zdarzyć, to trzeba marzyć (Cztery pory roku/Jedynka)
Danuta Błażejczyk
Danuta BłażejczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Danuta Błażejczyk zdradza, że jej dzieciństwo było piękne i bardzo radosne. - Rodzice bardzo nas kochali, czuliśmy się najważniejszymi osobami w rodzinie. Pozwolono nam marzyć - wspomina gość cyklu "Jestem jaka jestem".

- Swojej córce też zawsze mówiłam, że jeśli coś ma się zdarzyć, to trzeba marzyć. Jak nie wyjdzie, można zawsze zrezygnować, ale trzeba poczuć smak tego próbowania, smak odwagi, żeby sięgnąć po marzenia - mów.

Kim Danuta Błażejczyk chciała być, kiedy była mała? Czy żałuje, że nie skończyła studiów? Dlaczego mama wylądowała przez nią w szpitalu? Z kim z przeszłości chciałaby się spotkać? Czego żałuje? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Danutą Błażejczyk, która zdradziła także, czego o niej nie wiemy.

***

"Już taka/i jestem" to nowy cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Danuta Błażejczyk (piosenkarka)

Data emisji: 21.12.2017

Godzina emisji: 9.45, 10. , 11.

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh

 


 

Czytaj także

Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 14:25
- Cokolwiek by się nie działo gdzieś po drodze, to zawsze i tak wracałam do muzyki - mówi artystka w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wanda Kwietniewska - rockmenka i sportsmenka

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 16:21
- Śnię o tym, by płyta, którą wydamy z okazji 35-lecia istnienia dała choć jeden taki utwór, który wylansowałby się na takim poziomie, jak "Siedem życzeń", "Chcę zapomnieć", czy "Nie będę Julią" - powiedziała w audycji Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem", Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Rowicka - spełniona aktorka i babcia

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 14:07
- Gdybym mogła powtórzyć życie, to wiele rzeczy bym zmieniła, ale nie zawód - powiedziała aktorka Halina Rowicka w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem".
rozwiń zwiń