Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: jestem inny niż ludzie to sobie wyobrażają

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 13:32
- Pod względem delikatności, uczuć wewnętrz siebie, jestem innym człowiekiem niż inni by sobie wyobrażali -  powiedział w radiowej Jedynce Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
Audio
  • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: jestem inny niż ludzie to sobie wyobrażają (Już taki jestem/Jedynka)
Krzysztof Diablo Włodarczyk
Krzysztof "Diablo" WłodarczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W lipcu 2011 roku gość Jolanty Fajkowskiej trafił do szpitala na oddział detoksykologiczny po przedawkowaniu środków antydepresyjnych, które przyjmował w związku z depresją.

- Ja się gdzieś zapętliłem w głupich rzeczach, które później narosły i szukałem drogi wyjścia. No i stało się, to, co się stało. To było może w pewnym sensie wołanie o pomoc? Teraz jest dobrze, jest bardzo dobrze - podkreślił Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Bokser stwierdził, że pod względem emocjonalnym "jest niestety słabszy" i potrzebuje osoby, z którą może o tym rozmawiać.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której "Diablo" opowiedział o tym, jak boksował z bratem, o swojej pierwszej walce, o bokserach, których podziwia i o tym, czy chciałby, aby jego syn poszedł w jego ślady.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (bokser, były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej)

Data emisji: 15.05.2018

Godzina emisji: 9.46, 10.46, 11.42

kk

Czytaj także

Paulina Przybysz: nie lubię naprawiać ludzi

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2018 13:18
Zdobyła Superjedynkę i Fryderyka. Nic dziwnego! Duża wrażliwość i mocny głos to jej cechy. Gościem radiowej Jedynki była Paulina Przybysz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elżbieta Zającówna ma szczęście do ludzi

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 14:47
Aktorka dostała się na studia, bo była dobrze przygotowana. Do dziś uważa, że jeśli ktoś jest przygotowany i nie ma ewidentnych braków eliminujących z zawodu, to do szkoły aktorskiej nie jest trudno się dostać. Ale po pierwszym roku chciano ją wyrzucić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Jaroszyński. Satyryk bez poczucia humoru

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 17:00
60 minut na godzinę, pod egidą, teksty satyryczne dla Janusza Gajosa, Cezarego Pazyru, Piotra Fronczewskiego.
rozwiń zwiń