Marcin Styczeń: jestem artystą niezależnym

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 16:00
- Nie było nigdy takiego momentu, żeby ktoś się specjalnie moim głosem zachwycał - mówi w rozmowie z Jolantą Fajkowską w cyklu "Już taki jestem" artysta. 
Audio
  • Jaki jest Marcin Styczeń? (Piąta pora roku/Jedynka)
Marcin Styczeń
Marcin Styczeń Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- W najbliższej rodzinie nie mam żadnych tradycji muzycznych. Chyba, że za taką bliską rodzinę wziąć mojego pradziadka, który był ludowym śpiewakiem i potrafił coś na poczekaniu wymyślić - mówi Marcin Styczeń.

Dlaczego zbiera pieniądze przez crowdfunding? - Jestem artystą niezależnym, wykonuję muzykę niszową, niespecjalnie komercyjną ale pomyślałem, że chcę wydawać płyty przy wsparciu swoich fanów - wyjaśnia wokalista. 

Dlaczego "lubi gadać z Leonardem"? Co dało mu studiowanie dziennikarstwa? Jak trafił do radia? Co córeczka Klara zmieniła w jego życiu? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Marcinem Styczniem.  

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Marcin Styczeń (wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, dziennikarz)

Data emisji: 11.10.2018

Godzina emisji: 13.35; 13.42

kh

Czytaj także

Iza Żukowska: radio to piękne wspomnienie z dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 14:04
- Zaczęłam je odkrywać z zupełnym zaskoczeniem i zauroczeniem - mówi w cyklu "Już taka jestem" dziennikarka Polskiego Radia i pisarka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikołaj Roznerski: dzieciństwo spędziłem na sielskiej, anielskiej wsi

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 13:56
Aktor Mikołaj Roznerski znany jest szerszej publiczności znany jest z roli w serialu "M jak miłość". W rozmowie z Jolantą Fajkowską opowiada o swoim dzieciństwie, pracy w zawodzie aktora oraz o swoich marzeniach.
rozwiń zwiń