Marek Kamiński: są cele, dla których warto ryzykować

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2018 14:17
- To dzięki trudnym wyzwaniom, uczymy się czegoś o rzeczywistości - przekonuje Marek Kamiński. Polarnik i podróżnik był gościem audycji "Już taki jestem". 
Audio
  • Marek Kamiński i jego podróże (Już taki jestem/Jedynka)
Marek Kamiński
Marek KamińskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Na swoim koncie ma zdobycie obu biegunów ziemskich, szczytu Mont Blanc czy najwyższego szczytu Grenlandii. Dziś największą frajdę sprawia mu podróżowanie z dziećmi - W tym roku razem z synem i córką odwiedziłem Japonię i Islandię. Z dziećmi przejechaliśmy samochodem prawie cały Izrael. To są super podróże - podkreśla Marek Kamiński.

W swoich wyprawach zawsze widzi jasny cel, mimo że często są one niebezpieczne. - Świadomość tego ryzyka przychodzi dopiero później. Warto jednak podejmować to ryzyko w imię idei i wyprawy - przekonuje podróżnik.

Która z jego wypraw okazała się najbardziej niebezpieczna? Jaka muzyka jest dla Marka Kamińskiego terapią? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Marek Kamiński (podróżnik)

Data emisji: 25.10.2018

Godzina emisji: 13:21; 13:29

kb

Czytaj także

Iza Żukowska: radio to piękne wspomnienie z dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 14:04
- Zaczęłam je odkrywać z zupełnym zaskoczeniem i zauroczeniem - mówi w cyklu "Już taka jestem" dziennikarka Polskiego Radia i pisarka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikołaj Roznerski: dzieciństwo spędziłem na sielskiej, anielskiej wsi

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2018 13:56
Aktor Mikołaj Roznerski znany jest szerszej publiczności znany jest z roli w serialu "M jak miłość". W rozmowie z Jolantą Fajkowską opowiada o swoim dzieciństwie, pracy w zawodzie aktora oraz o swoich marzeniach.
rozwiń zwiń