X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marzena Trybała odmówiła Wajdzie i Kieślowskiemu

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 16:55
Aktorka uchodziła za królową rozbieranych scen w polskich filmach, choc na początku kariery ani myślała świecić nagością. Obecnie w teatrze Ateneum w Warszawie gra Helenę Paderewską, żonę Ignacego Jana Paderewskiego.
Audio
  • Marzena Trybała o sobie (Już taki jestem/Jedynka)
Marzena Trybała
Marzena TrybałaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Wejście w polskie kino miała z przytupem. Będąc tuż po studiach aktorskich odmówiła Andrzejowi Wajdzie, aby rozebrała się w filmie "Krajobraz po bitwie". - Byłam za smarkata, żeby powiedzieć >proszę otoczyć mnie opieką, ułatwić i pomóc< - wspomina.

Miała też zagrać u Kieślowskiego w "Krótkim filmie o miłości" po udanej roli w "Przypadku". Ale nie zagrała. Zdjęcia się przesuwały o osiem miesięcy, a w tym czasie przyszła propozycja z Niemiec. - Nie zagrałam w ważnym filmie krzysztofowym, czy to by coś zmieniło, myślę że nie - mówi aktorka.  

Za co Marzena Trybała jest wdzięczna rodzicom? Co sądzi o roli Heleny Paderewskiej? Czego jej obecnie brakuje w artystycznym życiu? Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Marzena Trybała (aktorka)

Data emisji: 29.11.2018

Godzina emisji: 13.19

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Po wsze czasy". Romans z historią Białegostoku w tle

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018 11:07
W audycji "To się czyta" prezentujemy fragmenty nowej książki Iwony Menzel, której akcja rozgrywa się w środowisku białostockich Niemców. Czyta Marzena Trybała.
rozwiń zwiń