X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Klaudia Carlos o sobie: jestem szczęśliwą kobietą

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 12:07
Choć jej ojciec jest Portugalczykiem, to Klaudia nie zna portugalskiego, a dzieciństwo spędziła w Poznaniu, do którego ojciec wcześniej przyjechał na studia ekonomiczne.
Audio
Klaudia Carlos
Klaudia CarlosFoto: Łukasz Kowalski/Polskie Radio

Ukończyła szkołę baletową, ale nie była przekonana do tej ścieżki kariery i na pięć lat dołączyła do zespołu Mazowsze. A w tańcu najbardziej porywa ją mazur. - On łączy w sobie i elegancję, ale także jakąś zawadiackość ze strony mężczyzn - wyjaśnia.  

Dużą wagę przywiązuje do związków rodzinnych. - Spełniam się jako matka i żona w domu - podkreśla.

Co sądzi o polskich tańcach? Kiedy zaczęły się jej związki z telewizją? Kim jest jej mąż? Czy chciałaby, by jej dzieci kontynuowały artystyczne pasje rodziców?

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Klaudia Carlos (dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej, doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie nauk o sztuce, wykładowca akademicki i prodziekan Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, historyk tańca ludowego)

Data emisji: 22.01.2019

Godzina emisji: 10.11

ag
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czesław Mozil: mam talent do komunikacji z młodzieżą

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 12:10
- Nie potrafię ściemniać ani kłamać i jeżeli mogę powiedzieć szczerze, że mam jakiś talent, to mam talent do komunikacji z młodzieżą - mówi muzyk w cyklu "Już taki jestem" w audycji "Cztery pory roku". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Gałązka: mam ogromną frajdę z mojego zawodu

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 16:50
Aktorka młodego pokolenia, występuje w teatrze, telewizji i kinie, na swoim koncie ma role w takich filmach jak "Powidoki", "Kamienie na szaniec" czy "Córki dancingu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kpt. Krzysztof Baranowski: żeglowanie to wyprawa w głąb siebie

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 12:37
- Jeśli ktoś spróbuje, to od razu zrozumie, że warto się tym zajmować. Najlepiej w młodym wieku 6-12 lat. A wieku starszym wyjście na ocean pozwala zmierzyć się z tym ogromnym  żywiołem i niebezpieczeństwem na co dzień – mówił w audycji "Już taki jestem" kpt. Krzysztof Baranowski, pierwszy Polak, który dwukrotnie opłynął samotnie kulę ziemską.
rozwiń zwiń