X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Moro: bycie aktorem to zawód wszechstronny

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 13:09
Joanna Moro umiejętnie godzi rolę matki i żony z pasją, w której się realizuje, jaką jest aktorstwo. Opowiada o tym, jak wszechstronny jest jej zawód i na jakie trudności natrafiła wcielając się w rolę Anny German.
Audio
  • Joanna Moro opowiada o swoim życiu i aktorstwie cz.1 (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Joanna Moro opowiada o swoim życiu i aktorstwie cz.2 (Cztery pory roku/Jedynka)
Joanna Moro w studio Jedynki
Joanna Moro w studio JedynkiFoto: Wojciech Kusiński

Aktorstwo to zawód który - jakby się wydawało, może kosztować wielu wyrzeczeń z racji nieustannej pracy. Jak Joanna Moro godzi pracę z rodzinnymi obowiązkami? - Moja rodzina nie jest związana z pracą artystyczną, a mąż jest inżynierem, co jest dla mnie dość wygodne, gdyż może często zostawać z dziećmi podczas mojej nieobecności. Dzieci widują mnie, nie żyją moim życiem, ale za to ja żyje ich pasjami - opowiada aktorka.

Co w aktorskim zawodzie jest niezbędne? - W zagraniu piosenkarki Anny German pewnie pomógł mi wzrost, czyli moje 175 cm. Nie wiedziałam jak wielką odpowiedzialnością jest zagranie tej roli, poczułam to dopiero na planie, gdy zdążyłam się już na nim "zadomowić. Wygrałam casting, przygotowywałam się do roli najlepiej, jak potrafiłam i w celu przyswojenia maniery, z jaką śpiewała Anna German - udałam się na lekcję śpiewu. Usłyszałam, że zmasakrowałam piosenkę artystki, a otrząśnięcie się z tej opinii zajęło mi sporo czasu - mówi Joanna Moro.

Jakie korzyści stoją za byciem aktorką? Czy pasja potrafi być eksploatująca? Jak żyje Joanna Moro?

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Goście: Joanna Moro (aktorka)

Data emisji: 19.02.2019

Godzina emisji: 10.16

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Warto uczyć się wyrażania emocji, złości też

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 13:37
Każdy z  nas jest inny i każdy inaczej reaguje na różne sytuacje. Jedni tłumią emocje w sobie, inni wręcz odwrotnie, zachowują się ekspresyjnie, a w ostateczności potrafią wręcz rzucać talerzami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bale, uczty i biesiady. Kiedyś Polacy bawili się na bogato

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 11:53
Dzisiejsze imprezy karnawałowe w nikłym stopniu przypominają dawne bale, odbywające się między Nowym Rokiem a Popielcem. Zabawy, muzyka, tańce, i trendy w ubiorze ciągle ewoluują. A szkoda, bo bogate bale stanowią duży dorobek polskiej kultury. W audycji zagłębiamy się w historii, by dowiedzieć się, jak przed wiekami bawili się Polacy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Okradanie pracodawcy to nie grzech?

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 10:51
W "Czterech porach roku" zastanowimy się, czy jest coś złego w tym, że wyniesie się z biura kopertę, papier do drukarki czy paczkę kawy...
rozwiń zwiń