Joanna Moro: bycie aktorem to zawód wszechstronny

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 13:09
Joanna Moro umiejętnie godzi rolę matki i żony z pasją, w której się realizuje, jaką jest aktorstwo. Opowiada o tym, jak wszechstronny jest jej zawód i na jakie trudności natrafiła wcielając się w rolę Anny German.
Audio
  • Joanna Moro opowiada o swoim życiu i aktorstwie cz.1 (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Joanna Moro opowiada o swoim życiu i aktorstwie cz.2 (Cztery pory roku/Jedynka)
Joanna Moro w studio Jedynki
Joanna Moro w studio JedynkiFoto: Wojciech Kusiński

Aktorstwo to zawód który - jakby się wydawało, może kosztować wielu wyrzeczeń z racji nieustannej pracy. Jak Joanna Moro godzi pracę z rodzinnymi obowiązkami? - Moja rodzina nie jest związana z pracą artystyczną, a mąż jest inżynierem, co jest dla mnie dość wygodne, gdyż może często zostawać z dziećmi podczas mojej nieobecności. Dzieci widują mnie, nie żyją moim życiem, ale za to ja żyje ich pasjami - opowiada aktorka.

Co w aktorskim zawodzie jest niezbędne? - W zagraniu piosenkarki Anny German pewnie pomógł mi wzrost, czyli moje 175 cm. Nie wiedziałam jak wielką odpowiedzialnością jest zagranie tej roli, poczułam to dopiero na planie, gdy zdążyłam się już na nim "zadomowić. Wygrałam casting, przygotowywałam się do roli najlepiej, jak potrafiłam i w celu przyswojenia maniery, z jaką śpiewała Anna German - udałam się na lekcję śpiewu. Usłyszałam, że zmasakrowałam piosenkę artystki, a otrząśnięcie się z tej opinii zajęło mi sporo czasu - mówi Joanna Moro.

Jakie korzyści stoją za byciem aktorką? Czy pasja potrafi być eksploatująca? Jak żyje Joanna Moro?

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Goście: Joanna Moro (aktorka)

Data emisji: 19.02.2019

Godzina emisji: 10.16

K.A


Czytaj także

Warto uczyć się wyrażania emocji, złości też

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 13:37
Każdy z  nas jest inny i każdy inaczej reaguje na różne sytuacje. Jedni tłumią emocje w sobie, inni wręcz odwrotnie, zachowują się ekspresyjnie, a w ostateczności potrafią wręcz rzucać talerzami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bale, uczty i biesiady. Kiedyś Polacy bawili się na bogato

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2019 11:53
Dzisiejsze imprezy karnawałowe w nikłym stopniu przypominają dawne bale, odbywające się między Nowym Rokiem a Popielcem. Zabawy, muzyka, tańce, i trendy w ubiorze ciągle ewoluują. A szkoda, bo bogate bale stanowią duży dorobek polskiej kultury. W audycji zagłębiamy się w historii, by dowiedzieć się, jak przed wiekami bawili się Polacy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Okradanie pracodawcy to nie grzech?

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 10:51
W "Czterech porach roku" zastanowimy się, czy jest coś złego w tym, że wyniesie się z biura kopertę, papier do drukarki czy paczkę kawy...
rozwiń zwiń