X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Królikowski: radio było moim pierwszym przyjacielem

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 11:53
- Radio jest jednym z najważniejszych mediów, bo nie jest nachalne, nie absorbuje i nie odbiera wszystkich zmysłów – powiedział w audycji aktor Paweł Królikowski.
Audio
  • Paweł Królikowski o aktorstwie, rodzinie oraz miłości do radia (Już taki jestem/Jedynka)
Paweł Królikowski
Paweł Królikowski Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Czytaj więcej
sygnaly_1200.jpg
"Jedynka - to jest radio"

Pod hasłem "Jedynka - to jest radio" pod koniec marca ruszyła ogólnopolska kampania wizerunkowo-produktowa Programu 1 Polskiego Radia. W kampanii wzięli udział aktorzy Paweł Królikowski i Joanna Orleańska.

– Ja po prostu bardzo lubię radio – mówi Paweł Królikowski i dodaje, że jego ulubionym hasłem promocyjnym kampanii jest "W każdej drogowej sprawie".


Aktor przyznał, że nie żałuje żadnych ról, które zagrał. – Wszystkie mnie czegoś nauczyły. Wiem, że inni płacą więcej za uprawianie tego zawodu, więc cieszę się z tego, co mam - powiedział. Dodał, że bardzo ceni sobie rolę Kusego w serialu "Ranczo". Jak mówił, tej postaci wiele zawdzięcza.

Rodzina dla Pawła Królikowskiego stanowi wielką wartość. Ma pięcioro dzieci, jego dom nigdy nie jest pusty. - Innym może by to przeszkadzało, a ja lubię szum, dzieci, rozmowy, bieganinę. Bez tego jest mi źle - przyznał.

Czy wszystkie dzieci Pawła i Małgorzaty Królikowskich chcą iść zawodową drogą rodziców? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Paweł Królikowski (aktor)

Data emisji: 2.04.2019

Godzina emisji: 10.15

abi/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Królikowski: aktorstwo to wzloty i upadki

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 09:00
- Taka jest natura zawodu artysty, że przeżywa się różne górki i dołki. Praca i życie codzienne kumulują się w chwile wyjątkowo twórcze, niedostępne dla innych branż - wyznał aktor w rozmowie z Jerzym Kisielewskim.
rozwiń zwiń