X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Orleańska: zawsze chciałam mieć silną rodzinę

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 12:42
Przez 12 lat grała Joasię Jęczydło w serialu "Złotopolscy". Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna i to spowodowało, że po ślubie postanowiła zostać przy swoim panieńskim nazwisku Pierzak. Dopiero po urodzeniu dziecka zdecydowała się przyjąć nazwisko męża.
Audio
  • Joanna Orleańska o rodzinie, pracy i udziale w kampanii reklamowej Jedynki (Już taka jestem/Jedynka)
Joanna Orleańska
Joanna OrleańskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Pawła Orleańskiego poznała na I roku studiów na PWST we Wrocławiu. – Dużo poświęciłam temu związkowi, ta miłość zawsze była dla mnie na pierwszym miejscu – mówiła. Aktorka pochodzi z wielopokoleniowego domu o mocnych tradycjach rodzinnych, gdzie rodzina jest najważniejszą wartością. – Zawsze chciałam mieć taką rodzinę również w dorosłym życiu – powiedziała w audycji.

Można powiedzieć, że Joanna Orleańska należy także do rodziny radiowej Jedynki. Razem z Pawłem Królikowskim bierze udział w ogólnopolskiej kampanii wizerunkowo-produktowej Programu 1 Polskiego Radia.  

Za co kocha polskie morze? Dlaczego nie umie mówić po śląsku mimo że jest Ślązaczką? Którą rolę wspomina najlepiej? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.   

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Joanna Orleańska (aktorka)

Data emisji: 4.04.2019

Godzina emisji: 10.15

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Królikowski: radio było moim pierwszym przyjacielem

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 11:53
- Radio jest jednym z najważniejszych mediów, bo nie jest nachalne, nie absorbuje i nie odbiera wszystkich zmysłów – powiedział w audycji aktor Paweł Królikowski.
rozwiń zwiń