X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Buczkowska: zawsze miałam szczęście do reżyserów i realizowanych projektów

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 16:06
Małgorzata Buczkowska to teatralna wychowanka szkoły Machulskich. Artystka znana z takich seriali jak "Barwy szczęścia" i "Londyńczycy" opowiedziała w radiowej Jedynce o tym, co by zrobiła, gdyby mogła cofnąć czas i jak początkowo wyglądało jej życie, zanim zdecydowała się wejść na ścieżki aktorstwa.
Audio
  • Rozmowa z Małgorzatą Buczkowską (Już taki jestem/Jedynka)
Małgorzata Buczkowska
Małgorzata BuczkowskaFoto: materiały prasowe

Aktorka opowiada, że dwa razy zdawała do szkoły teatralnej i gdyby nie to, że za drugim razem udało się jej dostać do wymarzonej szkoły, to pewnie postawiłaby na lingwistykę stosowaną. W Stanach Zjednoczonych kończyła liceum, ale jak sama twierdzi - miłość do Polski powodowała, że poczuła, iż musi wrócić. Małgorzata Buczkowska dodaje, że nie spodziewała się, że będzie miała okazję wykorzystywać swoje umiejętności językowe w aktorstwie. - Wszystko się zmieniło kiedy dostałam propozycje zagrania w serialu "Zasada przyjemności" - mówi artystka. Ocenia, że zawsze miała szczęście do reżyserów i projektów, w których uczestniczyła.

Małgorzata Buczkowska w życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą i żoną. Zapytana o to, czego ludziom zazdrości odpowiada, że ciągłej pogody ducha. Gdyby mogła cofnąć czas to zaczęłaby wcześniej rodzić dzieci.

Kogo podziwia Małgorzata Buczkowska? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z aktorką.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem 

Prowadzi: Jolanta Fajkowska 

Gość: Małgorzata Buczkowska (aktorka teatralna i telewizyjna) 

Data emisji: 14.05.2019

Godzina emisji: 10.15

K.A/ans


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak