X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stan Borys: jestem emocjonalny

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 13:30
 - Jestem emocjonalny. Skupiam się na słowie i na muzyce. Kładę na to duży nacisk - mówi artysta w cyklu "Już taki jestem" w audycji "Cztery pory roku". 
Audio
Stan Borys
Stan BorysFoto: PAP/Leszek Szymański

- Do tej pory śpiewam poezję, bardzo ważne słowa. Wydaje mi się, że to jest dobre i udziela się publiczności, która potrzebuje tej emocji. Daleki jestem od wygłupiania się. Skupienie powinno być na tekście i na muzyce a nie rozpraszanie światłem i różnymi wygibsami, które teraz widzimy w każdym wideo - podkreśla Stan Borys.

Artysta mówi, że podoba mu się tytuł cyklu "Już taki jestem". - Często ludzie chcą żebym był inny, a skoro jestem taki, to należy uszanować to kim jestem - zaznacza.

Jakie jest najbardziej wzruszające wspomnienie z dzieciństwa Stana Borysa? Komu zawdzięcza swoją nietypową urodę? Czego żałuje? Kogo z przeszłości chciałby spotkać? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Polskie Radio współorganizuje specjalny koncert charytatywny "Nie jesteś sam" na rzecz Stana Borysa, który wymaga specjalistycznego leczenia, długiej i kosztownej rehabilitacji. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca o godz. 19.00

W koncercie udział wezmą: Kayah, Skaldowie, Halina Frąckowiak, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Cugowski, Marek Piekarczyk, Izabela Trojanowska, Jerzy Grunwald, Andrzej i Jacek Zielińscy, Olga Bończyk, Grzegorz Wilk i Agata Dąbrowska.

Wydarzenie organizowane przez Program 1 Polskiego Radia i Fundację Lex Nostra poprowadzą: Maria Szabłowska, Paweł Sztompke i Anna Popek. Kierownictwo muzyczne nad koncertem objął Ryszard Szwec.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem 

Prowadzi: Jolanta Fajkowska 

Gość: Stan Borys (piosenkarz, muzyk, kompozytor)

Data emisji: 13.06.2019

Godzina emisji: 10.13

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stan Borys: jeżeli będę mógł się odwdzięczyć, uczynię to z wielką radością

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 17:46
Wielkimi krokami zbliża się koncert charytatywny na rzecz muzyka - Stana Borysa. - Wszyscy zgodzili się wystąpić dla mnie i jak kiedykolwiek zdarzy się taka okazja, że będę mógł się odwdzięczyć uczynię to z wielką radością - powiedział artysta na antenie radiowej Jedynki. 
rozwiń zwiń