X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Weekend z gwiazdami i kolędami

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 11:08
W specjalnym świątecznym wydaniu cyklu "Bez tajemnic" prezentujemy piosenki świąteczne, pastorałki i kolędy, wzbogacone opowieściami ich wykonawców, wśród których są m.in. Wojciech Młynarski, Ewa Bem, Halina Mlynkova, Grażyna Łobaszewska, Golec Orkiestra i inni artyści.
Audio
Koncert kolęd w wykonaniu Mieczysława Szcześniaka
Koncert kolęd w wykonaniu Mieczysława SzcześniakaFoto: PAP/Tomasz Waszczuk

Weekendowy cykl radiowej Jedynki "Bez tajemnic" , to dwa dni podzielonych na fragmenty rozmów z wykonawcami polskiej i światowej sceny muzycznej. Każdą sobotę i niedzielę spędzamy w towarzystwie jednego artysty rozmawiając o przeszłości i planach, muzyce, rodzinie.

Tym razem zapraszamy na szczególne wydanie weekendu z gwiazdą. Towarzyszyć nam będzie bowiem muzyka w wykonaniu nie jednego, lecz wielu artystów, z których każdy opowie o swoich Świętach Bożego Narodzenia.

Święta z Jedynką - spędźmy ten czas razem >>>

Jakie są ulubione kolędy i pastorałki Mietka Szcześniaka ? Jak Boże Narodzenie obchodzi Grażyna Łobaszewska? Dlaczego Ewa Uryga szczególnie lubi "Pójdźmy wszyscy do stajenki"? Jaką kolędę Wojciech Młynarski zaśpiewał z córką Pauliną?

Świąteczne rozważania opatrzone najpiękniejszymi pastorałkami i kolędami prezentować będziemy 25 i 26 grudnia w cyklu radiowej Jedynki "Bez tajemnic" w kilkunastu fragmentach przez cały Pierwszy (co godzinę od 10.55 do 19.55) i Drugi Dzień Świąt(od 10.55 do 19.55).

''

(asz)

Zobacz więcej na temat: Boże Narodzenie święta
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miejsce narodzin Chrystusa zostanie wyremontowane dzięki pojednaniu

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 16:55
Muzułmanie, katolicy, prawosławni i Ormianie łączą swoje siły, by odrestaurować świątynię wybudowaną w miejscu narodzin Chrystusa. W Bazylice Bożego Narodzenia w Betlejem rekonstruowany jest już zabytkowy dach. Jednak renowacji wymaga cała świątynia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Posłuchaj kolędy w wykonaniu zespołu Jedynki [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2013 23:00
By dodać Państwu odwagi, zainspirować i udowodnić, że "śpiewać każdy może..." - postanowiliśmy użyć naszych radiowych gardeł i sprawdzić nasze umiejętności wokalne. Zapraszamy do słuchania i oglądania!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tradycja wigilijnego karpia sięga… PRL

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 21:36
- To była jedyna ryba słodkowodna, którą można było wtedy kupić - wyjaśnił w audycji Janusza Weissa "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać" podróżnik, dziennikarz i krytyk kulinarny Robert Makłowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kardynał Nycz zachęca do kolędowania. Również z Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2013 09:55
Gość "Sygnałów dnia" kardynał Kazimierz Nycz przyznał, że słuchał próby kolędy "Przybieżeli do Betlejem" w wykonaniu dziennikarzy radiowej Jedynki, której premiera odbędzie się wigilijne popołudnie.
rozwiń zwiń