Nowa płyta Alicji Węgorzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2014 08:04
Słuchając Barbry Streisand, Shirley Bassey i Andrei Bocellego mezzosopranistka Alicja Węgorzewska zastanawiała się, dlaczego śpiewają oni popularny repertuar mając tak wspaniałe, operowe głosy.
Alicja Węgorzewska podczas koncertu sylwestrowego Sylwestrowa Moc Przebojów - Zakochaj się w Warszawie
Alicja Węgorzewska podczas koncertu sylwestrowego "Sylwestrowa Moc Przebojów - Zakochaj się w Warszawie" Foto: PAP/Archiwum/Bartłomiej Zborowski

Zapragnęła sama nagrać album w podobnym stylu. Album "Il Colori Dell' Amore" ujrzał światło dzienne 25 lutego 2014 roku.

Alicja Węgorzewska sama napisała  włoskie teksty opowiadające o jej życiu, rodzinie, miłości i ważnych osobach w jej życiu. Niektóre brzmią, jak arie operowe. O kompozycje poprosiła natomiast Bogdana Kierejszę i Tomasza Betkę . Producentem muzycznym i autorem aranżacji został  Tomasz Szymuś .

W środę 5 stycznia po godz. 14.00 Alicja Węgorzewska będzie gościem Muzycznej Jedynki. Na spotkanie z Divą zaprasza Marcin Kusy.

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Po Woodstocku "Mazowsze" zawładnie Francją. "Młodzież się do nas garnie"

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2014 14:00
- "Mazowsze" to nie tylko coś, co istnieje od 65 lat, ale nowy, wspaniały zespół z młodymi ludźmi, bardzo przygotowanymi do zawodu. Jesteśmy zaliczani do teatrów muzycznych, a teraz jedziemy na wielkie tournée po Francji, z którego zostanie wydana specjalna płyta - mówił w Jedynce dyrektor zespołu Włodzimierz Izban.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Rogucki w wirze pracy: już zacząłem odmawiać

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2014 09:50
- Praca mnie stymuluje i kręci, wszystko inne jest jej podporządkowane - powiedział wokalista zespołu rockowego Coma. Tekściarz, aktor i juror talent show przyznał, że jest bardzo zapracowany. Stara się jednak pracować nad asertywnością i znaleźć czas na odpoczynek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Schuchardt: myślałem, że do filmu się nie nadaję

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2014 16:15
- Zdawałem tylko do szkół teatralnych. Przez przypadek znalazłem się w filmie, a debiut u Marcina Wrony przyniósł mi nagrodę. Nie chciałbym się jednak zamykać - powiedział w Jedynce aktor Tomasz Schuchardt, którego aktualnie można oglądać w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" w reżyserii Bogusława Lindy.
rozwiń zwiń