X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niegrzeczni chłopcy Lolek i Bolek

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2015 08:15
Na środek długiego weekendu Teatr Polskiego Radia przygotował premierowe słuchowisko rozgrywające się w połowie lat 80. XX wieku.
Łukasz Lewandowski
Łukasz LewandowskiFoto: Grzegorz Śledź/PR

Bracia Kożuszkowie – Karol i Bolesław – stają przed komisją wojskową. Bliźniacy zostają zakwalifikowani jako zdolni do służby wojskowej. Zanim jednak wyjadą do wskazanych jednostek, postanawiają napaść na jubilera, by po powrocie z wojska rozpocząć tzw. spokojne życie z kosztowności ograbionych jubilerowi. I gdyby ich plan się powiódł bez komplikacji, pewien hodowca lisów uniknąłby kary za makabryczne praktyki…

Autor i reżyser: Marcin Troński. Realizacja i opracowanie muzyczne. Tomasz Perkowski. Obsada: Rafał Zawierucha (Lolek), Łukasz Lewandowski (Bolek), Jadwiga Jankowska-Cieślak (Matka), Sławomir Orzechowski (Ojciec), Krystyna Tkacz (Jadzia), Marcin Troński (Śledczy), Piotr Michalski (Wacek), Marian Opania (Ksiądz), Leon Charewicz (Grabarz), Krzysztof Kowalewski (Major), Wojciech Chorąży (Kapral/ Milicjant I), Michał Zieliński (Kałużyński/ Plutonowy/ Milicjant II).

***

Na premierę słuchowiska "Lolek i Bolek" zapraszamy do Jedynki w sobotę (2.05) wyjątkowo o godz. 15.10.

pg

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak