X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na antenie Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 12:00
Dziś XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na antenie Programu 1 Polskiego Radia, patrona akcji, informacje o jej przebiegu pojawią się już o 10.30 w "Muzycznej Jedynce".
Audio

W roku jubileuszu WOŚP, pod hasłem "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", zbiera pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Finałowy program w studiu radiowej Jedynki (w godz. 10.30-20.30) poprowadzi Krzysztof Grzesiowski. Przez cały dzień będzie się łączył z reporterami Jedynki, którzy zrelacjonują przebieg akcji. Dorota Świerczyńska, Ewa Syta i Daniel Wydrych nadawać będą ze studia nr 5 w TVP, a Justyna Koć i Radek Małkiewicz będą wędrować po stolicy i opowiedzą Słuchaczom, jak mocno w akcję włączyli się warszawiacy. Dzięki relacjom reporterskim z różnych ośrodków w kraju i zza granicy, Słuchacze Jedynki będą mogli się dowiedzieć, jak przebiega akcja w Polsce i na świecie.

Ponadto XX Finał WOŚP będzie wiodącym tematem "Niedzieli z Jedynką" (w godz. 13.00-19.30). Cotygodniowa niedzielna debata medyczna, tuż po godz. 15.00, poświęcona zostanie tematowi zbiórki.

Program 1 proponuje swoim Słuchaczom także grę o serduszko. Osoba, która zadeklaruje najwyższą wpłatę na konto Orkiestry, otrzyma serce z numerem 111. Początek zabawy w "Muzycznej Jedynce" o godz. 10.30, a rozstrzygnięcie o godz. 20.15.

Zapraszamy do udziału w zabawie, a także na strony internetowe Programu 1 Polskiego Radia www.polskieradio.pl/jedynka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak