X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dlaczego emeryci ochraniają polską armię?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2013 19:27
Dlaczego armię ochraniają cywile? - pyta słuchacz. Kiedyś na straży obiektów wojskowych stali żołnierze z karabinami w ręku. Obecnie coraz częściej widać tam również ludzi umundurowanych, ale w inne mundury, zazwyczaj czarne.
Audio
  • Janusz Weiss będzie pytał, dlaczego to nie wojsko ochrania własne obiekty (Wszystko co chciałbyś wiedzieć.../Jedynka)
Dlaczego emeryci ochraniają polską armię?
Foto: wojsko-polskie.pl

Są to formacje prywatne, zazwyczaj agencje ochrony To wywołuje uśmieszek na twarzach wielu ludzi, szczegolnie tych, którzy służyli w wojsku i sami pełnili służbę wartowniczą.

Na początek Janusz Weiss sprawdza w jednostkach wojskowych jak przedstawia się sytuacja.Jednostki udzielają enigmatycznych wyjaśnień. W związku z tym Janusz Weiss będzie dzwonił dalej do MON-u, a także do Akademii Obrony Narodowej.

Audycja "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać" towarzyszyć będzie słuchaczom Jedynki od rana do popołudnia. O godz. 8.40 Janusz Weiss przedstawia temat, którym tego dnia będzie się zajmował, o godz. 12.50 oraz 14.10 relacjonuje postępy poszukiwań, a w głównym wydaniu audycji o godz. 16.30 podsumowuje całodzienne działania, rozmawia z ekspertami i przedstawia wnioski.

Z pytaniami do redaktora Janusza Weissa można dzwonić pod nr tel: 22 645 21 55. Można też pisać na adres: weiss@polskieradio.pl.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

20 lat Polski bez sowietów

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2013 10:20
17 września 1993 roku, w symboliczną rocznicę agresji radzieckiej na Polskę, odbyło się uroczyste pożegnanie ostatniej grupy radzieckich żołnierzy. O 48-letnim pobycie wojsk sowieckich w Polsce porozmawiamy w "Sezonie na Dwójkę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto pilnuje służb? Zniknęło nagranie z posiedzenia sejmowej speckomisji

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2013 13:52
Nie ma nagrania części ostatniego posiedzenia speckomisji - informuje "Rzeczpospolita". Opozycja: nadzór nad służbami to fikcja.
rozwiń zwiń