Choinki Jedynki 2013. Najważniejsza licytacja dopiero nadchodzi!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 14:00
Wielki finał XII akcji i aukcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" nastąpi w czwartek 12 grudnia. Tego dnia odbędzie się licytacja obrazków wykonanych przez dzieci.
Audio
  • Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych zapraszają na finał akcji Choinki Jedynki - 12 grudnia od 8 rano!
Licytację prac dzieci 12 grudnia na antenie Jedynki poprowadzą Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych
Licytację prac dzieci 12 grudnia na antenie Jedynki poprowadzą Agnieszka Kunikowska i Daniel WydrychFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Finałowa licytacja zostanie przeprowadzona w czwartek 12 grudnia w godzinach 8.00 - 19.30. Na kupców czekać będą 32 prace. 20 z nich wybrało jury konkursu "Choinki Jedynki 2013" spośród prac nadesłanych przez dzieci i młodzież w wieku gimnazjalnym.

Na aukcję wystawionych zostanie również 6 prac wykonanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz 6 autorstwa podopiecznych Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk".

Cena wywoławcza każdego obrazka wyniesie 100 złotych.

Choinki Jedynki. Szczegóły akcji >>>

Pieniądze zabrane podczas aukcji zostaną przekazane Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć) oraz Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa. Na ten cel trafią również pieniądze z licytacji prac znanych osób, które od 2 do 8 grudnia organizowane były w różnych miastach Polski oraz na antenie radiowej Jedynki.

Zobacz jak przebiegały kolejne licytacje prac gwiazd i sprawdź ich wyniki:

2 grudnia w Gnieźnie >>>

3 grudnia w Uniejowie >>>

4 grudnia w Zamościu >>>

5 grudnia w Tarnobrzegu >>>

6 grudnia w Jaśle >>>

7 grudnia w Białej Podlaskiej >>>

8 grudnia w Warszawie >>>

Do słuchania i udziału w finałowej licytacji w ramach akcji "Choinki Jedynki 2013" zapraszamy w czwartek 12 grudnia w godzinach 8.00 - 19.30.

/

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak o Choinkach Jedynki: dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w takich akcjach

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 22:03
Podczas trzeciej licytacji prac znanych Polaków, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej Choinki Jedynki, obraz Jurka Owsiak została wylicytowany za 3 tysiące złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna: w Jedynce dzieją się rzeczy niesamowite

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 19:43
Od 2 grudnia w radiowej Jedynce trwają niezwykłe licytacje obrazów i prac plastycznych, które znani Polacy przygotowali specjalnie na akcję Choinki Jedynki. - To prawdziwe cuda - mówi Anna Dymna.
rozwiń zwiń