X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy wakacje to dobry czas na szukanie pracy?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 14:41
- Zawsze uśmiecham się, kiedy słyszę, że w naszej branży wakacje są sezonem ogórkowym - mówi Łukasz Dłuski, dyrektor ds. rekrutacji stałych Devire. Jacy pracownicy są najbardziej poszukiwani na polskim rynku pracy i czy łatwo znaleźć nową pracę w wakacje?
Audio
  • Czy wakacje to dobry czas na szukanie pracy? (Jedynka/ Pieniądz nie śpi)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

Gość Jedynki zauważył, że z branżą rekrutacji stałej związany jest od 10 lat i od tego czasu tylko w jednym miesiącu, tj. w sierpniu 2017 roku, spotkał się z sytuacją, że było mniej pracy niż zwykle. - Owszem, rekrutacje podczas wakacji przedłużają się, ale to ze względu na to, że decydenci urlopują się. Jednak w ich strategiach rekrutacyjnych nie możemy mówić o żadnym spowolnieniu. To jest taki sam kwartał jak każdy inny - słyszymy.

Sporym uznaniem na rynku pracy cieszą się specjaliści z obszaru IT, którzy tygodniowo potrafią otrzymać po kilka ofert zmiany pracy. Kim jeszcze warto być, żeby zarabiać przyzwoite pieniądze? - Po Indiach jesteśmy drugim rynkiem, jeśli chodzi o centra usług wspólnych i właśnie na tym rynku jest duże zapotrzebowanie na specjalistów. Również w branży sprzedaży mamy dzisiaj deficyt na dobrych handlowców i tam też można przebierać w ofertach - dodaje Łukasz Dłuski.

Czy kandydaci często odrzucają oferty nowej pracy? Dlaczego pracodawcy rzadko podają w ogłoszeniach kwoty proponowanych wynagrodzeń?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Pieniądz nie śpi

Prowadzi: Mariusz Gzyl

Gość: Łukasz Dłuski (dyrektor ds. rekrutacji stałych Devire)

Data emisji: 11.07.2019

Godzina emisji: 5.35

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przerwa w pracy. Sprawdź, jakie prawa ci przysługują

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019 14:23
Jedni spożytkują przerwę w pracy na przeglądanie portali społecznościowych i udanie się do pobliskiego sklepu, a inni wyjdą na papierosa. Jakie prawa co do długości przerwy mają pracownicy i w jaki sposób mogą tę przerwę wykorzystać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zaskórniaki" kontra konto rodziców. Czym dziecko zapłaci na koloniach?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 15:08
Czasy, w których dziecko było skazane na "zaskórniaki" od rodziców w trakcie pobytu na koloniach, już dawno minęły. W jaki sposób można zadbać o to, aby dziecko miało dostęp do naszych pieniędzy lub... żeby ten dostęp uniemożliwić?
rozwiń zwiń