Najnowocześniejsza stacja w Europie. 210 sekund dla klienta

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 14:19
Mówią, że to najnowocześniejsza stacja paliw w Europie. Takie nasze drive through, czyli wisienka na orlenowskim torcie. A czy ktoś z Was pracował kiedyś na stacji? Zapraszamy na MOP Michałowice niedaleko Wrocławia.
Audio
  • "Lato z Radiem" na najnowocześniejszej stacji paliw (Jedynka/ Lato z Radiem)
Roman Czejarek na stacji Orlen
Roman Czejarek na stacji OrlenFoto: Polskie Radio

Będąc na tej stacji, nawet nie trzeba wychodzić z samochodu, żeby zatankować auto czy kupić coś do jedzenia.

- Wjeżdżając na Orlen Drive, już z daleka widzimy wyznaczoną trasę dojazdu. Strzałki prowadzą nas do stanowiska petro lub gastro. Petro to stanowisko z paliwem, a gastro tylko z jedzeniem. Dodatkowo na stanowisku petro, podczas tankowania, możemy zamówić usługę gastronomiczną, np. kawę na drogę. Wszystko realizujemy bez wysiadania z samochodu - mówi Piotr Mrowiński, zastępca kierownika stacji.

Pracownicy chwalą się, że ich stacja jest najnowocześniejsza w całej Europie. Klienci są również zadowoleni z czasu obsługi.

- 210 sekund, czyli 3,5 minuty to czas, w którym staramy się obsłużyć każdego klienta. Jest to granica, po której ludzie zaczynają się nudzić i denerwować. Chcemy, żeby wizyty na naszej stacji były maksymalnie komfortowe dla każdego, a klienci chętnie do nas wracali - tłumaczy Mateusz Rużyła, manager stacji.

Jaki sos do hot dogów klienci wybierają najczęściej? Czy w 210 sekund można zrobić schabowego z frytkami? Jakie udogodnienia przygotowano dla dzieci i mam?

Zapraszamy do wysłuchania materiału.

***

Tytuł audycji: "Lato z Radiem"

Prowadzi: Grzegorz Frątczak

Reporter: Roman Czejarek

Data emisji: 17.07.2019

Godzina emisji: 9-12

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato z Radiem w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2019 14:57
Reporter Grzegorz Frątczak odwiedził jedno z najpiękniejszych miast w Polsce - Kraków, gdzie udał się m.in. na Rynek oraz do Bazyliki Mariackiej. W trakcie wyprawy wszedł na sam szczyt wieży Mariackiej, aby porozmawiać z trębaczami, którzy od zawsze w samo południe grają hejnał na antenie radiowej Jedynki. 
rozwiń zwiń