Wielcy Małym. Jedenasta aukcja na rzecz bezpańskich zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 15:44
Wczoraj odbyła się gala jedenastej edycji akcji Wielcy Małym. Wielcy to my – ludzie, a mali – zwierzęta. W Hotelu Bristol zebrali się ci, którzy wspierają żywot bezpańskich zwierząt poprzez aukcje dzieł sztuki i prezentów od znanych osobistości.
Audio
  • Pomagajmy przetrwać zimę naszym mniejszym braciom (Piąta pora roku/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/SNP_SS

Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie najbardziej potrzebujących schronisk w Polsce: w Łęczycy, Wrześni, Łodzi, Tychach, Boguszowicach, czy Ostrowi Mazowieckiej. Aukcję prowadzili Rafał i Antoni Królikowscy.

- Prowadząc tego rodzaju aukcje trzeba walczyć o każdą złotówkę, bo im więcej pieniędzy tym większa pomoc dla psów. Te schroniska robią fantastyczną robotę i warto je wspierać. Kto jeśli nie my? – pytał Antoni Królikowski.

Zapraszamy do wysłuchania relacji z gali w Hotelu Bristol.

***

Tytuł audycji: Piąta pora roku

Prowadzi: Marta Januszewska

Reporter: Maciej Walecki

Data emisji: 26.11.2018

Godzina emisji: 13.28

abi


Czytaj także

Jaskinie. Ósmy kontynent nieodkryty do końca przez człowieka

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 13:57
Jaskinia Mroźna czy jaskinia Raj to miejsca, do których w sezonie ustawiają się długie kolejki chętnych prostej i przyjemnej turystyki. W audycji, w cyklu "Poza utartym krajowym szlakiem", mówiliśmy, że warto zdobyć się na wysiłek i odwiedzać również te jaskinie, które stawiają przed nami pewne wymagania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kangurowanie wcześniaków. "Im się to po prostu należy"

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 14:32
17 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Wcześniaka. To dobra okazja, by zastanowić się, jak powinna wyglądać fachowa opieka nad wcześniakami. Jaką rolę odgrywa kangurowanie? O tym rozmawialiśmy z naszym gościem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W podrzeszowskiej Sołonce prawie jak nad morzem

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 14:11
W cyklu "Poza utartym szlakiem" odwiedzilismy podrzeszowską Sołonkę. Popularną atrakcją miejscowości są źródła słonej wody pochodzące z okresu mioceńskiego.
rozwiń zwiń