X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolęda w szpitalach

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2018 17:00
W styczniu rozpocznie się już szósta edycja akcji "PoKolędzie JP2" organizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II, podczas której kolędnicy pojawią się w hospicjach, szpitalach, aresztach i domach dziecka na terenie całej Polski.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/domena publiczna

- Idziemy wszędzie tam, gdzie są ludzie, do których na co dzień nie możemy przyjść, którzy cierpią, są samotni, i którzy w tym pięknym czasie po prostu chcą razem z nami pośpiewać, tworzyć wspólnotę - mówi Joanna Korzeniewska, rzeczniczka prasowa Centrum Myśli Jana Pawła II.

Chórzyści przynoszą śpiewniki, żeby wszyscy mogli włączyć się w śpiewanie. Po występie ci, którzy nie mogli przyjść na wspólne kolędowanie, są odwiedzani w swoich pokojach.

- To jest bardzo wzruszający moment, myślę, że często najważniejszy - mówi Olga Strycharczyk, chórzystka Centrum Myśli Jana Pawła II.

Akcja rozpoczynie się po nowym roku i potrwa do końca stycznia. Można do niej dołączyć, zarówno jako kolędnik, jak i instytucja, wypełniając formularz przez Internet.

W audycji także rozmowa z ks. Markiem Danielewskim o zwyczaju kolędowania. Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: Piąta pora roku

Prowadzi: Marta Januszewska

Goście: Joanna Korzeniewska (rzeczniczka prasowa Centrum Myśli Jana Pawła II), Olga Strycharczyk (chórzystka Centrum Myśli Jana Pawła II), ks. Marek Danielewski (Parafia św. Wojciecha w Warszawie)

Data emisji: 27.12.2018

Godzina emisji: 13.34

kwh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska oczami cudzoziemców

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2018 16:00
Jedni przyjeżdżają tu dla kobiety – tak jak Portugalczyk Joao de Sousa, inni na studia – tak jak Brytyjczyk Richard Washington. Obcokrajowcy osiedlają się w Polsce z różnych powodów, ale wszyscy jednogłośnie podkreślają, że podjęli dobre decyzje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sposób na szybkie i bezbolesne przygotowania do świąt

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 14:03
Do świąt pozostały niecałe dwa tygodnie. To jeszcze sporo czasu, by posprzątać dom i przygotować wypieki na świąteczny stół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na czas wieczerzy telefon chowamy do biurka

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2018 11:28
Niepokoi już sam fakt, że trzeba o tym mówić. Zasady dobrego wychowania obchodzą nas coraz mniej, a przez to wieczerze wigilijne tracą swój uroczysty charakter. O tym, jak zachować się przy wigilijnym stole mówiła dr Irena Kamińska-Radomska.
rozwiń zwiń