X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zobacz, jak przyjaciele Jedynki będą malować "Magię świąt"

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 14:52
Wielkie malowanie odbędzie się w siedzibie Polskiego Radia, a jego przebieg można oglądać dzięki transmisji wideo.
Praca namalowana przez Monikę Kwiatkowską w 2014 roku
Praca namalowana przez Monikę Kwiatkowską w 2014 roku

W sobotę (5.12) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Polskiego Radia Przyjaciele Radiowej Jedynki - znane osobistości ze świata kultury, sportu, nauki - rozstawią sztalugi i chwycą za pędzle w szczytnym celu. Prace przez nich stworzone zostaną zlicytowane na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

Obrazki pod hasłem "Magia świąt" symbolizujące nadchodzące święta namalują m.in: Danuta StenkaMarek Dutkiewicz i Joanna Dark oraz ich syn Ksawery, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, prof. Jan LubińskiGrażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maria Niklińska, dominikanin o. Paweł Gużyński, zespoły Blue Cafe i Pectus, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Małgorzata Glinka-Mogentale z rodziną, Andrzej Komorowskiprof. Andrzej Markowski z córką Emilką, Tomasz Michniewicz, Elżbieta Dzikowska, Krzysztof Kiljański z rodziną, Robert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem, Tomasz Sekielski, Agnieszka Kunikowska, Tomasz Michniewicz. Namalowaną wspólnie pracę przekaże trener poplskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy.

Na aukcje osób dorosłych swoje prace przekażą także - małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną oraz współorganizatorka "Choinek Jedynki" pani Anna Dymna.

Tego dnia na specjalne wydanie "Soboty z Jedynką" (godz. 9.00–13.00) zaprasza Sława Bieńczycka. W trakcie audycji relacje z malowania obrazów przeprowadzą Roman Czejarek i Karolina Rożej.

/

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" odbywa się już po raz 14. Celem tegorocznej akcji, tak jak i w ubiegłych latach, jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Część zebranych pieniędzy Fundacja Anny Dymnej przekaże w tym roku Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej. Namalowane prace zostaną zlicytowana na aukcjach, które odbywać się będą na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia.

Jak co roku do akcji Choinki Jedynki włączyły się także dzieci i młodzież, uczestnicy konkursu rysunkowego również pod hasłem "Magia Świąt". Z prac nadesłanych przez najmłodszych słuchaczy radiowej Jedynki jury (prof. Danuta Kołwzan-Nowicka - artystka malarz, grafik, pedagog, dr Katarzyna Kasia - filozof, estetyk, pedagog i prof. Franciszek Maśluszczak - artysta malarz, pedagog) wybrało 20 obrazków na licytację, która trwać będzie przez cały dzień 12 grudnia - na antenie Jedynki. W tej aukcji zlicytowanych zostanie także 12 rysunków spoza konkursu, autorstwa podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej

ag/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak